banner143

banner170

banner171

banner157

Jeep’te e-Hybrid Dönemi

Jeep®, en çevreci SUV markası olma iddiasıyla 2030 yılına kadar sıfır emisyona ulaşmayı hedefliyor.

Güncel 25.09.2023, 10:30 25.09.2023, 09:58 Melike Kaya Bayram
25
Jeep’te e-Hybrid Dönemi

Jeep®, Türkiye'de tamamen hibrit ürün gamına sahip ilk ve tek marka olarak, SUV severlere arazi kabiliyetini yüksek performans ve sürüş keyfinden ödün vermeden çevre dostu sürüş deneyimini herkes için ulaşılabilir kılmayı amaçlıyor.

Ülkemizde Renegade ile Compass’ın tamamen hibrit motor seçenekleriyle donatılan versiyonlarını buluşturan marka, 2030 yılına kadar sıfır emisyon elektrifikasyon stratejisiyle en çevreci SUV markası olma yolunda hızla ilerliyor. Marka, önümüzdeki dönemde piyasaya süreceği tüm modelleriyle bu önemli stratejisini genişletmeyi planlıyor.

Eylül Ayına Özel 0,99 Faizli Kredi Seçeneği veya Takas Desteği

Renegade ve Compass e-hybrid ve 4xe plug-in hybrid seçenekleri yeni nesil hibrit teknolojileri sayesinde çevreci ve yakıt tüketiminde avantajlı olmasıyla ilgi görüyor. Bu modeller çevreye karşı duyarlı olan SUV meraklılarının hibrit modellere sahip olabilmesi için eylül ayında geçerli olacak özel avantajlarla satışa sunuluyor.  

Jeep, eylül sonuna kadar küçük SUV segmentinde yer alan Renegade’in ve markanın güçlü mirasını yeni tüketim ihtiyaçlarını karşılayan ürün özellikleri, sürüş ve araç içi teknolojileriyle bugüne taşıyan modeli Compass’ın e-Hybrid için ‘takas desteği’ veya ‘kredi kampanyası’ sunuyor. Eylül sonuna dek Renegade almak isteyenler Koç Fiat Kredi’den "250 bin TL'ye 12 ay, yüzde 0,99" faizli kredi veya araçlarını takas etmeleri halinde 100 bin TL takas desteği imkanına sahip oluyor.

Compass satın almak olmak isteyen SUV severlerse, kampanya kapsamında Koç Fiat Kredi’den "400 bin TL'ye 12 ay, yüzde 0,99" faizli kredi alma fırsatından veya 175 bin TL takas desteğinden yararlanabiliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@