banner24

banner170

banner164

banner157

banner31

banner165

Karbon Nötr Koleksiyonlar ile Daha Az Karbon Daha Güçlü Tasarımlar

#ClimateTakeBack hedefiyle Interface, karbonu düşman olarak görmeyi bırakıp onu bir kaynak olarak kullanmaya başladı.

Güncel 23.09.2022, 09:30 23.09.2022, 09:00 Melike Kaya Bayram
29
Karbon Nötr Koleksiyonlar ile Daha Az Karbon Daha Güçlü Tasarımlar

#ClimateTakeBack hedefiyle Interface, karbonu düşman olarak görmeyi bırakıp onu bir kaynak olarak kullanmaya başladı. Interface inovatif çözümleri sayesinde daha az karbon ile daha güçlü, mümkün olan en düşük karbon izine sahip ürünler tasarlamaktadır! Gezegenin sağlığını iyileştirmeye yönelik bir amaçla tasarlanan bu yepyeni Works Serisi hem içeriğiyle hem de zamansız desenleriyle ön plana çıkmaktadır. Siz de sürdürülebilir tasarımlar için Interface Karbon nötr ürünlerimizi keşfedin!

Works Element ile Dinamik Çizgiler

Ürün tasarımındaki dinamik çizgiler; iç mekân tasarımınızda akıcı, kesintisiz ve sakin bir geometri oluşturmaktadır. Gri bir temelden oluşan renk gruplarıyla ön planda olan Works Element ürünü, dikkatleri üstüne çeken yepyeni renk paletiyle artık daha canlı, daha renkli mekânlar sunmaktadır! Kullanıcılarına ekonomik ve uzun ömürlü çözümler sunarken, tasarım yönünden de dikkat çekici iç mekânlar yaratmanıza destek olmaktadır.

Interface - Work Sense Ürünü ile Yaşam Alanlarına Estetik Zemin Çözümleri Sunar

Interface markasının Works serisinin ürünlerinden biri olan Works Sense, yaşam alanlarına renkli ve estetik zemin çözümü sunmaktadır. Koleksiyon, sunduğu kolay bakım özelliği ile ofisler, mağazalar, bankalar ve eğitim alanları için idealdir. Work Sense ürününün darbe ses yalıtımı 23dB olup, zeminde ses yalıtımına destek verirken, konsantrasyon gerektiren alanlar için sakin bir atmosfer oluşturur.

Yaşam Alanlarına Renk Katan Interface - Employ Constant Koleksiyonuyla Tanışın!

Interface markasının Employ Constant karo halı koleksiyonu, yaşam döngüsü boyunca karbon nötr olan ürün ile çevreci ve birçok renkten oluşan zeminlere adım atmak artık mümkün. Modern ve doğrusal desenlerden oluşan Employ Constant serisi ile yaşam alanlarınızı, ofislerinizi canlandıran dokunuşlar yapın! Ürün, Employ Loop'un yanı sıra Works Sense, Element ve Effect koleksiyonlarının renkleriyle eşleşen 8 renk grubundan oluşur. Böylece mekânları birbirinden ayrıştırılabilir, mekânın fonksiyonuna göre renk seçiminizi belirleyebilirsiniz! Mekânlarınızı geniş renk skalasına sahip Ash, Azure, Harvest, Olive, River, Russet, Silver ve Spearmint ürünleriyle zenginleştirebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@