banner24

banner170

banner164

banner171

banner157

banner165

Marshall, 1 Mart "Usta Günü"nü Kutladı

Marshall her yıl düzenlenen “Marshall Usta Günü” kutlamalarıyla boyacı ustalarının mesleki becerilerinin ve mesleki tanınırlıklarının arttırılmasını hedefliyor.

Güncel 05.03.2024, 10:00 Melike Kaya Bayram
246
Marshall, 1 Mart "Usta Günü"nü Kutladı

“Renklendir Hayatı” sloganıyla hayata renk katmaya devam eden Marshall, boya mesleki becerinin ve yetkinliğin önemini vurgulamak amacıyla 10 yıla yakın bir süredir 1 Mart tarihini “Marshall Usta Günü” olarak kutluyor. Bu yılki kutlamalar için Marshall Boya ustalarla Ankara Hilton Hotel‘de düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Eğitimlerin de verildiği etkinlikte çeşitli gösteriler ve yarışmalar düzenlendi.

Marshall, boyacı ustalarının mesleki becerilerinin ve mesleki tanınırlıklarının arttırılmasını hedefliyor ve “Marshall Usta Günü” etkinlikleriyle tüketicilerde de işinin ehli kişilerle iş yapmaları konusunda bir farkındalık oluşturmayı amaçlıyor.

Marshall Pazarlama Direktörü Pınar Adabağ yaptığı açıklamada Marshall için ustaların önemini vurgulayarak, “Ustalarımızın mesleki yeteneklerinin önemini vurgulamak için her sene 1 Mart tarihini “Marshall Usta Günü” olarak kutluyoruz. Biz Marshall olarak sadece bugün değil her zaman için ustalarımızın emeklerine değer veriyoruz. Ustaların hak ettikleri takdir ile daha çok tanınmalarını, eğitim alarak ayrışmalarını çok önemsiyoruz. Tüketici ihtiyaçlarına odaklanarak geliştirdiğimiz en kaliteli ürünlerimizi duvara uygulayan ustanın tecrübeli ve becerikli olması, ürünün kendini en iyi şekilde göstermesi için çok önemli bir unsur.

Marshall olarak ustaların mesleki tanınırlıklarını artırmak, bu meslek grubunun daha eğitimli, donanımlı ve müşteri memnuniyet odaklı işleri ile istihdam edilmeleri amacı ile çalışıyoruz. Bu çerçevede de ustalarımıza, mesleki eğitimlerin yanı sıra, davranış eğitimlerine, iş güvenliğine, ürün hazırlığından, uygulama kurallarına kadar birçok detayda eğitimler vermeye odaklanıyoruz” dedi.

Ustamburada.com platformu ustalar ile tüketicileri buluşturuyor

Öte yandan Marshall, nihai tüketicinin işinin ehli ustalara kolayca ulaşabilmesi için oluşturulan “ustamburada.com” platformunda ustalar ve müşterileri biraraya getiriyor. Meslek Yeterlilik Belgelendirmesini almış ustalar ile müşterileri buluşturan platformda sisteme üye olan ustalara iş olanağı yaratmaya çalışılıyor. Boya ustalarının “ustamburada.com” sistemine dahil olması gönüllülük esasına dayanıyor ve öncelikle “Marshall Clubcard”a üye olmaları ve Mesleki Yeterlilik (MYK) belgesine sahibi olmaları gerekiyor. Sisteme dahil olan ustalara Kocaeli Üniversitesi Öğretim Görevlileri tarafından müşteri ilişkileri konusunda eğitim veriliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@