banner143

banner170

banner164

banner171

banner26

banner165

Teknosa’nın “En Büyük Armağan: Türkiye Cumhuriyeti” Projesine Dört Ödül Birden

Cumhuriyet’in 100. yılında yapay zekâ teknolojisiyle Atatürk’ün sesini gerçeğe en yakın haliyle üretip Türk halkına armağan eden Teknosa, 4 ödül birden kazandı.

Güncel 23.02.2024, 11:45 Melike Kaya Bayram
311
Teknosa’nın “En Büyük Armağan: Türkiye Cumhuriyeti” Projesine Dört Ödül Birden

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, pazarlamada en başarılı teknoloji kullanımlarını ödüllendiren MarTech Awards’tan dört ödülle döndü. “İkinci yüzyılda da en büyük armağan: Türkiye Cumhuriyeti” projesiyle Atatürk’ün kendi sesinden daha önce hiç duyulmayan sözlerini yapay zekâ teknolojisiyle Türk halkına armağan eden Teknosa, “En İyi İçerik Teknolojisi”, “En İyi Yapay Zekâ Teknolojisi”, “En İyi Üretken Yapay Zekâ Kullanımı” ve “Özel Gün İletişiminde En İyi Teknoloji Kullanımı” ödüllerine layık görüldü. Teknosa adına ödülleri pazarlama ekipleri aldı.

Türkiye’nin en teknolojik marketi

Teknosa, bu ödüllerin yanı sıra Türkiye’nin en teknolojik markalarını belirlemek amacıyla NielsenIQ Türkiye ve Pazarlamasyon iş birliği ile gerçekleştirilen Tech Brands Turkey araştırmasına göre de “Türkiye’nin En Teknolojik Teknoloji Marketi” oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@