banner24

banner72

banner171

banner31

Buderus, İş Ortaklarını Bu Yıl Paris’te Ağırladı

Buderus’un 2024 hedeflerini paylaşmak amaçlı Paris’te düzenlediği İş Ortakları Toplantısı’na, Türkiye’nin dört bir yanındaki toptancı iş ortakları katıldı.

Buderus, İş Ortaklarını Bu Yıl Paris’te Ağırladı

Bu yıl 4-6 Ekim tarihleri arasında Paris’te yapılan Buderus Toptancı İş Ortakları Toplantısında; Bosch Home Comfort Satış Genel Müdürü Kıvanç Arman, Ülke Satış Direktörü Murat Korkmaz ve Ülke Satış Müdürü Hüseyin Ümit Çilingir tarafından şirketin 2023 yılında gösterdiği performans değerlendirilirken, gelecek yıla Türkiye pazarına sunulacak yeni ürünler ve kampanyalar hakkında bilgi verildi. Ayrıca her geçen gün değişen tüketici talepleri doğrultusunda pazar öngörüleri üzerinde de fikir alışverişi yapıldı.

Toplantıda ayrıca Buderus’un iklimi korumaya yönelik çalışmalar da paylaşıldı. Sektördeki 300 yıla yakın uzmanlığıyla çevre dostu ısıtma sistemleri geliştiren Buderus’un bu amaçla hayata geçirdiği ‘Mavi Gezegen’ projesinin detayları konuşulurken, tüm iş ortakları bu vizyonu desteklemeye davet edildi.

Buderus toptancı iş ortakları, daha sonra Fransa’nın Drancy şehrinde bulunan fabrikasını gezerek, en yeni uygulama ve ürünleri yerinde görme fırsatı buldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@