banner174

banner170

banner171

banner31

Hilti Türkiye Bir Kez Daha Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’nde

İnsanı odağına alan Hilti Türkiye, GPTW’nin Türkiye'nin En İyi İşverenleri listesinde 250-499 çalışanlı şirketler kategorisinde beşinci sırada yer aldı.

Endüstri Güncel 03.05.2024, 10:00 Melike Kaya Bayram
215
Hilti Türkiye Bir Kez Daha Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’nde

İnşaat teknolojilerinin öncü temsilcisi Hilti, geliştirdiği çözümlerle sektöre yön verirken çalışanı merkeze alan kurum kültürü ve yenilikçi insan kaynakları uygulamalarıyla da fark yaratmaya devam ediyor. Bu kapsamda Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen Türkiye'nin En İyi İşverenleri araştırması kapsamında bir kez daha ödüle layık görüldü. Şirket, büyüyen ekibi ile bu yıl 250-499 çalışan sayılı şirketler kategorisinde beşinci sıraya yerleşerek ülkemizin en iyi işverenlerinden biri olduğunu tekrar kanıtlamış oldu.

“Eşitlik, Dâhiliyet ve Çeşitlilik’ felsefesi ile mutlu bir ekosistem yaratıyor”

Küresel boyutta kabul gören Great Place to Work Enstitüsü’nün araştırma sonuçlarını değerlendiren Hilti Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmetcan Tufan, şirketin çalışan ve toplum odaklı yaklaşımını şu sözlerle ifade etti: “Hilti Türkiye olarak her zaman odağımızda insan bulunuyor. Bu nedenle 'Senin için Ben, Herkes için Hilti' diyerek gerek çalışanlarımız gerekse içerisinde bulunduğumuz toplum için sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek adına işin ötesinde bağlılığımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu bağlılığımızı; dürüstlük, cesaret, takım çalışması ve adanmışlık değerleriyle güçlendiriyoruz. Yaptığımız her işte dürüstlükle hareket ediyor, alışkanlıkların ötesine geçmek için cesaretimizi kullanıyor ve takım çalışmasıyla işimizi daha iyi yapıyoruz. Sürekli gelişimi temel alan, herkesin kendi görevi çerçevesinde şirkete katkı sağlamasına izin veren ve bizlere ilham veren kurum kültürümüz ışığında yol alıyoruz. Ekip üyelerimizin küresel olarak girişimci bir ruhla düşünmelerini ve hareket etmelerini destekliyoruz. Değerlerimiz, kapsayıcı ve dâhil eden bir iş yerinin geliştirilmesine katkıda bulunuyor; sergilediğimiz performansta, iletişimimiz ve liderlik biçimlerimiz bize rehberlik ediyor. Bu anlamda hem kişisel gelişime hem de şirket gelişimine sıkı sıkıya bağlı, Hilti’nin köklü ilkelerinin izinden giden bir hikâye yazıyoruz. Organizasyonumuzu farklı kılan en önemli özelliğimiz ise her daim şeffaf iletişimle, dahiliyetçi kültürümüzü yaşatmamız. Bu yaklaşım çeşitliliğin benimsendiği, eşitliğin gözetildiği ve dâhil etmenin öncelikli olduğu bir iş yeri kültürü oluşmasını sağlıyor. Tüm bu dinamikleri içine alan ekosistemimizin bize kazandırdığı ise mutlu yol arkadaşları ve ilham veren başarılar oluyor. Kısacası hali hazırda elde ettiğimiz başarılar yüksek performansa odaklanan, değer veren kültürümüzden geliyor.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@