banner24

banner72

banner164

banner171

banner31

banner165

DemirDöküm, Akademik Eğitimlerle Müşteri Memnuniyetini Şekillendiriyor

DemirDöküm, Sabancı Üniversitesi EDU iş birliği ile sürdürdüğü DemirDöküm Akademi ve "Müşterinin Yıldızları" programıyla iş ortaklarını geleceğe hazırlıyor.

Endüstri Güncel 04.04.2024, 13:30 04.04.2024, 11:22 Melike Kaya Bayram
311
DemirDöküm, Akademik Eğitimlerle Müşteri Memnuniyetini Şekillendiriyor

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, müşteri memnuniyetini mükemmelleştirme hedefi doğrultusunda DemirDöküm Akademi ve "Müşterinin Yıldızları" programı ile iş ortaklarını geleceğe hazırlıyor. 2018 yılında Sabancı Üniversitesi EDU iş birliğiyle hayata geçirilen DemirDöküm Akademi ve hemen ardından hayata geçirilen "Müşterinin Yıldızları" programı ile şirket, bir taraftan iş ortaklarını geleceğe hazırlarken diğer taraftan "Müşteri Deneyimi" ve "Müşteri Memnuniyeti" alanındaki önemli hedeflere hızlı adımlarla ilerliyor.

SÜRDÜRÜLEBİLİR VE ÖZGÜN BİR PROGRAM

DemirDöküm Akademi, her yıl farklı bir konseptte gerçekleştirilen eğitimlerle iş ortaklarının hizmet, satış ve pazarlama yetkinliklerini geliştiriyor. Yetkinlik geliştirmenin yanı sıra DemirDöküm Akademi, memnuniyet ölçümleri ile bu yetkinliklerin uygulanabilirliğini de izliyor. Müşteri deneyiminde üstün performans sergileyen DemirDöküm iş ortakları ise "Müşterinin Yıldızları" programı ile ödüllendiriliyor.

Müşteri memnuniyetinin DemirDöküm'ün DNA'sında yer alan değişmez bir değer olduğunu belirten Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, "İş ortaklarımızın müşterilerimize en üstün deneyimi sunmalarını desteklemek için DemirDöküm Akademi ve Müşterinin Yıldızları programlarını geliştirdik. Bu programlar sayesinde, iş ortaklarımızın yetkinliklerini artırıyor, performanslarını ölçüyoruz ve başarılarını ödüllendiriyoruz. İş ortaklarımızın müşterilerimize en üstün deneyimi sunmalarını desteklemek, farklı alanlarda yetkinliklerini artırmak, bizi hedeflerimize bir adım daha yaklaştırıyor" dedi.

 


 

"MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BÜTÜNSEL BİR SİSTEM BAKIŞ AÇISI"
 

Sektördeki ilk ve tek üniversite iş birliği olan DemirDöküm Akademi'nin geride bıraktığı 6 yıllık sürecini değerlendiren Ufuk Atan, "Kurulduğumuz 1954'ten günümüze kullanıcılarımızla olan güven ilişkimiz ve duygusal bağımızın devamlılığı müşteri memnuniyetinden geçiyor. DemirDöküm olarak müşteri memnuniyetini bütünsel ve sürdürebilir bir sistem bakış açısı ile ele alıyoruz. Bugüne kadar DemirDöküm Akademi ve Müşterinin Yıldızları programı ile önemli bir yol kat ettik. Önümüzdeki süreçte gelişim alanlarını sürekli gözden geçirerek, inovatif çözümler üretmeye ve sektörde öncü rolümüzü sürdürmeye devam edeceğiz. Kullanıcılarımızın değişen ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı şekilde yanıt vererek, onlara özgü çözümler üreten ve her zaman kalplerinde yer alan bir marka olmayı sürdüreceğiz" açıklamasını yaptı.

İHTİYACA ÖZEL EĞİTİM KURGULANIYOR

Bugüne kadar 1.500'den fazla iş ortağının DemirDöküm Akademi'ye katıldığını belirten Atan şöyle konuştu: "İş ortaklarımız 15 farklı başlıkta, 600 saat sınıf ve 685 saat sanal eğitim aldı. Eğitimleri her sene üstüne koyarak zenginleştiriyoruz. Tüm eğitimleri DemirDöküm markasına ve paydaşlarının ihtiyaçlarına özel olarak geliştiriyoruz. İçerik ve eğitim sistemlerini koşullara ve ihtiyaçlara göre çok hızlı uyarlama kabiliyetine sahibiz. Örneğin pandemi döneminde 1 ay gibi kısa bir sürede tüm eğitim sistemlerini online sınıflara taşıdık. Şu an eğitimlerimiz ağırlıklı yüz yüze olmak üzere hibrit olarak devam ediyor. 2024 ve sonrasında da müşteri memnuniyeti alanındaki yatırımlarımızı artırarak devam ettirmeyi ve bu alandaki öncülüğümüzü sürdürmeyi hedefliyoruz.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@