banner24

banner72

banner164

banner157

banner26

banner165

Tespa’nın Yeni Showroomu Görkemli Bir Törenle Açıldı

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, Türkiye genelindeki yenilikçi uygulamalarını geliştirmeye devam ediyor.

Tespa’nın Yeni Showroomu Görkemli Bir Törenle Açıldı

Üstün teknolojiye sahip ürünleriyle 69 yıldır tüketicilerin ilk tercihi olan DemirDöküm’ün, Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki en büyük toptancı yetkili satıcılarından biri olan Tespa A.Ş.’nin yeni showroom açılışı geniş bir katılımla gerçekleşti. Törene Erzurum Vali Yardımcısı, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı, Erzurum Merkez İlçe Belediye Başkanları, siyasi partilerin il başkanları, DemirDöküm Satış Direktörü Fırat İrfanoğlu, Tespa A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Akın Altunışık ve Erzurumlu iş insanları katıldı.

Müşterilerine yenilikçi bir deneyim sunan DemirDöküm'ün Erzurum'daki yeni mağazası ile bölgedeki konumunudaha da güçlendireceklerini belirten DemirDökümSatış Direktörü Fırat İrfanoğlu, "Isıtma ve soğutma alanındaki yenilikçi ürünlerimizle tüketicilere her mevsim konforlu bir deneyim sunuyoruz. Erzurum ve bu bölgedeki varlığımızı oldukça önemsiyoruz. Yetkili Satıcımız Tespa ile uzun yıllara dayanan başarılı bir iş ortaklığımız var. İş ortağımızın bölgedeki etkinliğiniyeni merkezi ile bir kat daha artıracağına inanıyoruz. Bu güçlü iş birliğinin her iki taraf için ve özellikle Erzurum halkı için hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@