Shell &Turcas Filo Çözümleri Direktörü Olarak Hakan Güner atandı

Shell Bulgaristan Filo Çözümleri Satış Müdürü görevini yürüten Hakan Güner, Shell &Turcas Filo Çözümleri Direktörü olarak atandı.

Endüstri Güncel 16.07.2020, 10:27 Serkan KIRAÇ
15
Shell &Turcas Filo Çözümleri Direktörü Olarak Hakan Güner atandı

Shell &Turcas bünyesine 2007 yılında Satış Destek Uzmanı olarak katılan Hakan Güner, daha sonra Shell &Turcas Filo Çözümleri satış ekibinde görev alarak iş hacminin büyümesinde aktif rol üstlendi. 2010 yılında Shell &Turcas Kurumsal Filo Satışları Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlenen Güner, markanın KOBİ segmentinde büyümesine, Shell Filo Çözümleri Premium Reseller organizasyonun kurulması ile kurumsal bayi yapısının geliştirilmesine ve iş kolunun global ekip ile entegrasyonunaliderlik etti.

2013 yılında Shell &Turcas Filo Çözümleri Marmara Bölge Satış Müdürü olan Güner, Türkiye’de sektöründe ilk ve lider olan Shell Taşıt Tanıma Sistemi’nin (TTS),pazar liderliğini yıllar boyu korumasına ve geliştirmesineönemli katkılar sağladı.

Aralık 2018’den beri ShellBulgaristan Filo Çözümleri Satış Müdürü ve Shell Bulgaristan Yönetim Kurulu Üyesiolarak görev yapan Hakan Güner, bu süredeiş kolunun yeniden yapılandırılmasında, ülke stratejisinin oluşturulması ve uygulanmasındakritikbir rol oynadı.

Hakan Güner, İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliğimezunu, evli ve bir çocuk babasıdır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
29°
açık
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@