banner24

banner72

banner164

banner157

banner31

banner165

Totalenergies, Son Teknoloji Greslerini Metal Haddeleme Sektörü İle Buluşturdu

Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir varolan TotalEnergies, İskenderun Anemon Hotel’de gerçekleşen 2. Uluslararası Hadde Sempozyumu’nda sektörle bir araya geldi.

Totalenergies, Son Teknoloji Greslerini Metal Haddeleme Sektörü İle Buluşturdu

Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir madeni yağ sektöründe faaliyet gösteren TotalEnergies, 14-15 Eylül tarihlerinde İskenderun Anemon Hotel’de gerçekleşen 2. Uluslararası Hadde Sempozyumu’nda sektörle bir araya geldi.

Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Eğitim Merkezi (METEM) koordinatörlüğünde düzenlenen etkinliğe gümüş sponsor olan TotalEnergies, metal haddeleme sektörü için geliştirilmiş yüksek performanslı madeni yağlar ve greslerini tanıttı. Katılımcılar TotalEnergies standına yoğun ilgi gösterirken, sempozyumun ikinci günü, TotalEnergies Türkiye Endüstriyel İş Geliştirme Müdürü Ege Turhan da “Güvenlik ve mekanik koruma arasında taviz vermeden performans: İnovatif HFC-E Yanmaz Hidrolik Yağları” konulu sunum yaptı.

TotalEnergies’in yarım asırlık saha tecrübesiyle tüm endüstriyel segmentlerdeki zorlu uygulamalara özel geliştirilmiş çok çeşitli ve yenilikçi çözümler sunduğunu belirten TotalEnergies Ticari Direktörü Mehmet Selçuk, 2. Uluslararası Hadde Sempozyumu’nda da ürün ve hizmetlerini sektörle buluşturma fırsatı yakaladıklarını söyledi. Selçuk, “TotalEnergies olarak 50 yılı aşkın süredir endüstriyel segmentler için yenilikçi ve yüksek performanslı ürün ve çözümler geliştiriyoruz. Özellikle demir-çelik, otomotiv, çimento, enerji üretimi gibi rekabetin yoğun olduğu sektörlerde işletme giderlerini azaltmak ve verimliliği artırmak büyük önem taşıyor. Biz de müşteri odaklı davranıyor, beklenti ve ihtiyaçları dinliyoruz. Ekipmanlardan en yüksek verimi almaya yardımcı olacak ürünler geliştiriyor, ihtiyaç duyulan güvenilirliği ve rekabet avantajını sunuyoruz. Gresler arasında teknolojisiyle fark yaratan ürünümüz Ceran, demir-çelik, çimento, kağıt, gıda gibi sektörlerdeki ekipmanların ihtiyaç duyduğu yüksek performansı karşılıyor. Kalsiyum sülfonat kompleks teknolojili Ceran, yüksek basınca, suya ve yüksek sıcaklığa karşı dayanıklılık ve mekanik stabilite sağlıyor, aynı zamanda korozyona ve oksidasyona karşı mükemmel koruma özelliğine sahip. Ceran gres portföyümüzü iki yıl önce düzenlenen 1. Uluslararası Hadde Sempozyumu’nda tanıtmıştık. Bu yıl yeniden sektörle bir araya gelmiş olmaktan mutluyuz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@