banner174

banner170

banner171

banner26

Ereteam İle Bulut Veri Çözümlerinde Öncü Adımlar

25 Nisan tarihinde Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul'da gerçekleştirilen Snowflake - Data For Breakfeast etkinliği büyük ilgi gördü..

Teknoloji 29.04.2024, 09:45 Melike Kaya Bayram
175
Ereteam İle Bulut Veri Çözümlerinde Öncü Adımlar

Hızlı gelişmekte olan Bulut Veri ve yapay zekâ alanında önemli bir etkinlik olan Snowflake- Data For Breakfeast, iş dünyasının ve sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Mandarin Oriental Bosphours İstanbul’da 25 Nisan’da gerçekleşen etkinlik, bulut veri kapsamındaki stratejileri, bulut veri yönetimi ve bulut platformlarda yapay zekâ çözümleri konularında katılımcılara çok değerli bilgi ve öneriler sundu. Snowflake platformunun bulut teknolojisi sayesinde kullanıcılarına sunduğu katma değerli çözümler ile birlikte en son yenilikler ve başarı öyküleri paylaşıldı.


Veri Odaklı Başarıya Giden Yol,

Açılış konuşmasını Snowflake META Bölge Müdürü Mohamed Zouari yaptı. Devamında Snowflake Kıdemli Satış Müdürü Mustafa Aydoğdu katılımcılarla Snowflake’in en son yeniliklerini ve özelliklerini paylaştı. Etkinlik, Borusan Kurumsal Çözümler Lideri Kemal Kaplan’ın Borusan’ın başarı öyküsü üzerine yaptığı sunum ile sona erdi.

Etkinlikte, verinin var oluşu ile birlikte iş birimleri arası bütünleşme, veri güvenliğinin sağlanması, bulut mimaride ideal yaklaşımlar, bulut ortamda iş yüklerinin doğru yönetilmesi, kullandığın kadar öde & fiyat optimizasyonu çalışmaları, gerçek zamanlı veri erişimi ve yapay zeka/makine öğrenimi gibi konular ele alındı. Katılımcılara iş dünyasında veri odaklı başarının önemi vurgulanarak veri yönetimi ve analitiği alanında güncel gelişmeleri takip etme ve işletmelerini geleceğe hazırlama fırsatı sunuldu.

Ereteam (https://www.ereteam.com/) 22 yılı aşkın tecrübesini Bulut Veri alanındaki yatırımlarıyla birleştirerek katma değerli çözümler sağlamaya devam ediyor. 

Şirketlerin ve/veya işletmelerin verinin tipi veya ölçeği fark etmeksizin birçok iş yükünü esnek,  ideal bir biçimde birbirine bağlamalarına ve kesintisiz veri sağlamaya yardımcı oluyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@