3 fazlı UPS serisini genişletiyor

Green Premium™ çözüm tasarımına sahip olan 3 fazlı kesintisiz güç kaynağı Galaxy VS, EcoStruxure™’a uyum sağlayarak izleme ve yönetim yeteneklerini artırıyor.

Enerji 16.12.2019, 16:55 20.12.2019, 16:11 SERKAN KIRAÇ
159
3 fazlı UPS serisini genişletiyor

Schneider Electric, tek kabine sahip yüksek yoğunluklu Galaxy VS 3 fazlı UPS ile yüzde 99 verimlilikle elde edilen elektrik tasarrufu sayesinde toplam sahip olma maliyetini en aza indiriyor. Lansmanı gerçekleştirilen UPS, Galaxy VS ürün ailesi genişletildi. Yüksek verimliliğe sahip modüler ve dağıtımı kolay üç fazlı UPS, dahili akü modüllerine sahip olarak 10-50 kW, ilave akü esnekliği, izleme, yedek akü grubu ve kendi kendine entegrasyon gibi özelliklerle kullanımı kolaylaştırıyor. Öngörülebilir çalışma zamanları ve aküde yedeklik özellikleri ise kritik yüklerin sürekli korunmasını sağlayarak mevcut riskleri en aza indiriyor.

Çin, Japonya dışında tüm dünyada aynı anda satışa sunulan Galaxy VS dahili akü modellerine sahip bir şekilde sunuluyor. İhtiyaç duyulan güç değeri ve çalışma süresi özelliklerine göre ürün iki farklı kabin seçeneğiyle sunuluyor. 10-50 kW (400V), 10-25 kW (208V) ve 20-50 kW (480V) seçeneklerine sahip olan Galaxy VS 3, optimum performans, kalite ve güvenlik garantisine çalıştırma hizmeti de dahil edilerek kullanıcılara ulaşıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
11°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@