banner143

banner170

banner171

banner26

*Aytemiz ve CarrefourSA’dan Akaryakıtta İndirim Fırsatı

Alışverişini CarrefourSA online veya mağazadan yapanlar akaryakıtını indirimli alacak.

Güncel 09.08.2023, 09:45 09.08.2023, 09:11 Melike Kaya Bayram
17
*Aytemiz ve CarrefourSA’dan Akaryakıtta İndirim Fırsatı

Müşteri memnuniyetine odaklanan ve tasarrufun önemine dikkat çeken Aytemiz, Vaay mobil uygulamasıyla kazandıran kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. 31 Ağustos 2023 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında bireysel CarrefourSA Kart sahipleri, Aytemiz Vaay mobil uygulaması üzerinden Aytemiz istasyonlarında yapacakları motorin ve benzin alışverişlerinde yüzde 3,5 oranında anında özel indirimden faydalanabilecekler.

Kampanyadan yararlanmak isteyen CarrefourSA müşterilerinin Aytemiz Vaay uygulamasını indirip kaydolmaları yeterli. CarrefourSA marketlerinde, CarrefourSA.com adresinde ve CarrefourSA online market uygulamasında bireysel CarrefourSA kart ile tek seferde yapılan her 500 TL ve üzeri alışverişte fişin altında kişiye özel bir kod yer alacak. İndirimden yararlanmak isteyen kullanıcılar, benzin veya motorin alışverişlerinden önce bu özel kodu Aytemiz Vaay mobil uygulamasında yer alan “Katılım Kodu Gir” alanına girmeleri yeterli. Böylece CarrefourSA müşterileri, her yakıt alımlarında Vaay Mobil Ödeme veya Vaay Araçtan Öde ödeme yöntemlerini kullanmaları halinde indirime sahip olabilecekler.

Ticari kartlar, diğer indirim kartları ve hediye çekleri kampanyada kullanılamazken, alışverişlerin kampanyaya dahil olabilmesi için kullanıcıların bireysel CarrefourSA kartlarını kullanmaları gerekiyor. Bireysel CarrefourSA Kart’a alışveriş esnasında kasada, CarrefourSA Online Market uygulamasına kaydolarak ya da www.carrefoursakart.com sitesi üzerinden sahip olunabiliyor. LPG/otogaz alımlarının dahil olmadığı kampanyadan yararlanmak için CarrefourSA müşterilerinin akıllı telefonlarına ücretsiz Aytemiz Vaay mobil uygulamasını App Store, Google Play ve Huawei App Gallery üzerinden yüklemiş olmaları gerekiyor.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@