banner143

banner72

banner164

banner157

banner31

banner165

Paycell ve Aytemiz İş Birliği Kazandırıyor

Aytemiz ve Paycell, yaz seyahati planlayanları, uzun yola çıkacakları sevindirecek bir kampanyaya daha imza attı.

Güncel 31.05.2023, 17:30 31.05.2023, 14:17 Melike Kaya Bayram
42
Paycell ve Aytemiz İş Birliği Kazandırıyor

Yaz mevsimi yaklaşırken, seyahat planları da artıyor. Aytemiz, özellikle uzun yola çıkacak sürücüler için yeni tasarruf fırsatları sunmaya devam ediyor. Hızlı, temassız ve güvenli ödeme imkânı sunan Aytemiz Vaay mobil uygulaması, kullanıcılarına birçok avantaj sağlıyor. Bunlardan biri de Paycell ile indirimli ödeme imkânı. Kampanya kapsamında, Aytemiz Vaay uygulaması üzerinden Paycell ödeme altyapısını kullanan sürücüler, her yakıt alımlarında yüzde 3’e varan indirimler kazanıyor.

Aytemiz Vaay uygulaması sayesinde Paycell kullanıcıları indirimli yakıt alma şansına sahip olurken, bir yandan da ödemelerini araçlarından inmeden, güvenle ve hızla tamamlayabiliyor.

Paycell ile ödeme yapmak isteyen Aytemiz Vaay kullanıcılarının öncelikle uygulama üzerindeki mobil ödeme seçenekleri arasından Paycell’i seçmesi ve işlem yapılacak kredi kartı ya da debit kart ile eşleştirme yapması gerekiyor. Kullanıcılar daha sonra Vaay uygulaması içerisinde yer alan mobil cüzdanlarına bakiye yüklüyor ve ardından 12 saat geçerli bir kod oluşturuyorlar. Geriye sadece bu kodu yakıt alımı sırasında görevliye iletmek kalıyor. Böylelikle, Aytemiz Vaay kullanıcıları, Paycell’le hızlı, güvenli ve yüzde 3’e varan indirimlerle yakıt alabiliyor.

Aytemiz'in kendi IT ve pazarlama ekipleriyle birlikte geliştirdiği Aytemiz Vaay, kullanıcılarına indirimli akaryakıt alımının yanı sıra araç kiralamadan lastik montajına, indirimli illy kahvelere kadar daha birçok farklı avantaj sağlıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@