banner143

banner27

banner157

banner31

banner153

Gho Ailesi Ankara'da Buluştu; Sektörel Yol Haritası Çizdi

Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı (GHO), GHO Ofisleri yöneticileriyle bir araya gelerek 2021-2022 yılı değerlendirme toplantısı ve ödül törenini gerçekleştirdi.

Güncel 18.10.2022, 15:15 18.10.2022, 12:57 Melike Kaya Bayram
25
Gho Ailesi Ankara'da Buluştu; Sektörel Yol Haritası Çizdi

Gayrimenkul sektöründe Türk modeli danışmanlık sistemini geliştiren Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı (GHO), GHO Ofisleri yöneticileriyle bir araya gelerek 2021-2022 yılı değerlendirme toplantısı ve ödül törenini gerçekleştirdi.

Ankara Büyükhanlı Otel’de düzenlenen toplantıda Türkiye'nin farklı şehirlerinden gelen GHO Ofisi danışmanları ve yöneticileri buluşarak sektörel yol haritası çizdi.

Toplantıya konuk olan Emlakjet CMO'su Simgül Madanoğlu, CB Gayrimenkul Profesyoneli Kerem Yenice ve Network Okulu Kurucusu Seçkin Kalkanoğlu da gerçekleştirdikleri sunumlarda iletişim, pazarlama ve gayrimenkuldeki son trendlerle birlikte, kişisel gelişim ve farkındalık hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.

2022 yılında sektörde istikrarlı bir ivme yakaladıklarını belirten GHO Genel Müdürü Özkan Yalaza, kurumsal bir yapı içinde önemli network ve bilgi paylaşımı gerçekleştirdiklerini vurguladı; ekip olarak çözüm odaklı çalışmalarla yurt genelinde büyümeyi sürdürdüklerinin altını çizdi.

KRİZLER FIRSAT YARATIR

Tüm ofislere katılımlarından ötürü teşekkür eden GHO Kurucusu Hasan Can Çalgır da, başarılı çalışmalara imza attıkları 2022 yılında, gayrimenkul sektöründe yaşanan durağan döneme rağmen hedeflerine ulaştıklarını kaydetti.

Son dönemde yaşanan pandemi süreci ve Rusya - Ukrayna savaşının yarattığı krizlerin Türkiye için bazı fırsat kapılarını da araladığına dikkat çeken Çalgır, “Yaşanan krizleri bir fırsata çevirmeyi bilmek gerekiyor. Pandemi süreci bahçeli ve müstakil konutlara olan talebi tetikledi. İnsanlar artık doğal yaşam arzusuyla kent merkezine yakın nitelikle konut projelerine yöneldi. Türkiye'nin Rusya - Ukrayna savaşında güvenli bir liman olarak her iki ülkeden de talep görmesi yabancılara olan konut satışlarını artırdı. Şu anda başta Antalya olmak üzere; Türkiye'nin 3 büyük kentine yönelik konut talebi devam ediyor. GHO olarak, profesyonel ekibimiz ve kurumsal bakış açısıyla gayrimenkulün tüm alanlarında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İnsanların barınma ihtiyacı da her dönem olduğu gibi devam ediyor. Hizmet verdiğimiz kentlerdeki satış ve ciro oranları da yükselmeye devam ediyor. Aramıza katılan yeni ofislerle birlikte hizmet ağımızı yaygınlaştırıyoruz” diye konuştu.

Toplantıların ardından gerçekleştirilen gala gecesinde 2021-2022 yılında en çok işlem hacmine ulaşan ve en yüksek satış gerçekleştiren GHO ofislerine de teşekkür plaketi verildi.

Renkli görüntülere sahne olan gece, tüm GHO ailesinin ellerindeki Türk bayraklarıyla İzmir Marşı’nı söylemesiyle sona erdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner155
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner156

Gelişmelerden Haberdar Olun

@