banner143

banner72

banner164

banner157

banner31

banner165

Koroplast Tedarik Zinciri Direktörü Okan Kısakaya oldu

Koroplast, yönetim kadrosunda gerçekleştirdiği üst düzey atamalarla güçlü adımlar atmaya devam ediyor.

Güncel 05.10.2023, 10:15 Melike Kaya Bayram
7
Koroplast Tedarik Zinciri Direktörü Okan Kısakaya oldu

Türkiye'yi ilk çöp torbası ve buzdolabı poşeti ürünleriyle tanıştıran, mutfak yardımcı ürünleri kategorisinin mimarı ve pazar lideri olan Koroplast, Tedarik Zinciri Direktörü görevine Okan Kısakaya’yı atadı.

Okan Kısakaya Hakkında

İstanbul Üniversitesi İşletme Mühendisliği’nden mezun olan Okan Kısakaya, New York Teknoloji Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı yaptı ve onur listesine girerek üstün başarıyla mezun oldu. 2011 yılında Coca Cola şirketinde Talep Planlama Uzmanı olarak kariyer hayatına başlayan Kısakaya hızlı ve güçlü adımlarla ilerledi. Talep Planlama Uzmanı pozisyonunda gösterdiği üstün performans sayesinde 2013 yılında Talep Planlama ve Müşteri Hizmetleri Yöneticisi pozisyonuna yükseldi.

2015 yılında Danone’da Tedarik Zinciri Planlama Müdürü olarak çalışmaya başlayan Kısakaya, 2018 yılında Hayat ve Sırma markalarının birleşme süreçlerinde görev aldı ve sonrasında Danone Tikveşli’ye Tedarik Zinciri Müdürü oldu. Danone’nin ardından başarılı üst düzey yöneticiliğine 2020 yılında Perrigo Şirketler Grubu’nda devam ederek Tedarik Zinciri Müdürü olarak tedarikçi, müşteri, operasyon ve satış arasındaki planlama ve yönetimi konularında görevini başarıyla sürdürdü. Kısakaya, dermokozmetik sektöründe kazandığı deneyim ile 2022 yılında da Loreal’de Tedarik Zinciri Direktörü oldu. Okan Kısakaya, Ekim ayı itibarıyla Koroplast’ta Tedarik Zinciri Direktörü olarak görev almaya başladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@