banner143

banner170

banner164

banner157

banner31

banner165

Multinet Up’ın Seyahat Çözümünü Yapay Zeka Tanıtıyor

KurumsalSeyahatCozumu.com adresindeki web sitesi, kullanıcılarına akıllı çözümler sunarak kurumsal seyahat yönetimini kolaylaştırıyor.

Güncel 12.12.2023, 13:45 Melike Kaya Bayram
7
Multinet Up’ın Seyahat Çözümünü Yapay Zeka Tanıtıyor

Multinet Up, kurumsal seyahat çözümündeki yenilikçi yaklaşımını, kurumsalseyahatcozumu.com adresindeki web sitesiyle bir adım ileri taşıdı. Multinet Up’ın tamamen yapay zeka teknolojilerini inceleyerek oluşturduğu site, MultiTravel kurumsal seyahat çözümünü tanıtan ve firmaları bu çözüme yönlendiren bir kaynak olarak hizmet vermeye başladı.

Kurumsalseyahatcozumu.com, MultiTravel'ın sunduğu kolaylık ve avantajları detaylı bir şekilde sergileyerek, şirketlerin iş seyahatleri kapsamındaki konaklamalarını daha etkin ve verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyor. Site, otomatize edilmiş süreçler ve API (uygulama programlama arayüzü) entegrasyonları ile zenginleştirilerek, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla tasarlandı. 300'ün üzerinde yapay zeka aracı incelenerek bin saatten fazla süren çalışmalar sonucunda oluşturulan site, Multinet Up Pazarlama Ekibi tarafından büyük bir titizlikle tasarlandı. Alan adı seçiminden içeriklere kadar her aşaması yapay zekayla gerçekleştirilen site; kullanıcıların MultiTravelda, iş seyahatleri konaklamaları için rezervasyon, bütçe yönetimi ve raporlama gibi işlemlere daha kolay ulaşmalarına imkan veriyor.

Aracısız konaklama organizasyonu yapılabiliyor

Multinet Up CEO'su Ali Emre Sever, dijital girişimleri hakkında şu açıklamalarda bulundu: MultiTravel, firmaların iş seyahatleri için konaklama organizasyonlarını hiçbir aracı kurum ve görüşme olmadan kolayca yapabilmelerini sağlarken, aynı zamanda bütçe yönetimi, en iyi konaklama imkanı, tek fatura kolaylığı gibi avantajlar sunuyor. Multinet Up olarak, bu dijital süreci, uçtan uca yapay zeka ile tasarladığımız bir web sitesi ile bütünleştirdik ve kurumsalseyahatcozumu.comu oluşturduk. Teknolojik ilerlemelerimizin yansımalarından biri olan siteyle, daha fazla şirkete MultiTravel’ı tanıtmayı ve bu şirketlerin kurumsal seyahat planlamalarını kolaylaştırıcı çözümlerimizden haberdar olmalarını amaçlıyoruz.”

Multinet Up, 1,5 milyondan fazla kart kullanıcısı, 60 bine varan üye iş yeri ve 40 bine yakın kurumsal müşterisiyle sektörde önemli bir oyuncu olarak yer alıyor. Şirket, yemek kartından kurumsal hediyeye kadar çeşitli hizmetler sunuyor ve tedarik süreçlerini kolaylaştırarak iş ortaklarına değer katıyor. Multinet Up, kurumsalseyahatcozumu.com gibi yenilikçi projelerle, teknoloji ve müşteri ihtiyaçlarına odaklanarak, iş dünyasına katkıda bulunmaya devam ediyor.

Bu basın bülteni, yapay zeka teknolojisi kullanılarak oluşturulmuştur.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@