banner143

banner72

banner164

banner152

banner26

banner165

Polifarma’dan Yavru Vatan Kıbrıs’ı Ağaçlandırmaya Katkı

Yıl sonu değerlendirme toplantısını Kıbrıs’ta gerçekleştiren Polifarma Ailesi, bu ziyareti anlamlı bir destek ile taçlandırdı.

Güncel 29.12.2022, 11:00 Melike Kaya Bayram
31
Polifarma’dan Yavru Vatan Kıbrıs’ı Ağaçlandırmaya Katkı

Türkiye’de yaklaşık 37 yıldır toplum sağlığına ve sağlık sektörüne katkı sağlayan, yüzde 100 yerli sermayeli Polifarma, “Değerini Biliyoruz’’ mottosu ve “Zeytin Ağacı” temasıyla düzenlediği 2022 yıl sonu değerlendirme toplantısında tıpkı ölümsüzlüğün simgesi olan zeytin ağacı gibi güçlü, dayanıklı, sağlam köklere sahip ve geleceğe uzanan bir şirket olduğunun altını çizen Polifarma, Kıbrıs’ta anlamlı bir sosyal sorumluluk çalışmasına da imza attı. 

Polifarma, kurum içi sosyal sorumluluk projesi Polifayda kapsamında sürdürülebilir bir gelecek için Mehmetçik İlköğretim Okulu’nun uzun yıllardır atıl durumda bulunan okul arazisini ağaçlandırma projesini üstlendi. Mehmetçik İlköğretim Okulu’nda hayat bulan Polifarma Hatıra Ormanı’nın zeytin fidanı dikim etkinliği, Polifarma üst yönetiminin de katılımıyla  büyük bir dayanışma içerisinde yürütüldü. Etkinliğe Mehmetçik-Büyükkonuk İlçesi Belediye Başkanı Sn. Cemil Sarıçizmeli ve Mehmetçik İlköğretim Okulu yöneticileri katılarak teşekkürlerini sundular.

Eczacı Necdet Nuri Kumrulu Burs Fonu isimli eğitime destek verdikleri projeleri kapsamında gençlere ve geleceğe yatırım yapan Polifarma, Kıbrıs’ta da Mehmetçik İlköğretim Okulu arazisine fidan dikerek Yavru Vatan’ın da geleceğine da fayda sağlamış oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@