banner24

banner72

banner164

banner171

banner157

banner165

Servier İlaç Beşinci Kez “Great Place to Work Certified” Unvanının Sahibi Oldu

Servier İlaç, dünyanın en geniş kapsamlı kurum kültürü araştırmasında beşinci kez üst üste çalışanlarının ‘harika iş yeri’ takdirini kazandı.

Güncel 12.03.2024, 11:15 Melike Kaya Bayram
208
Servier İlaç Beşinci Kez “Great Place to Work Certified” Unvanının Sahibi Oldu

Servier İlaç, dünyanın en geniş kapsamlı kurum kültürü araştırmasını yapan Great Place to Work (GPTW) Enstitüsü’nden, “Great Place to Work Certified” unvanını çalışanlarının memnuniyetiyle almaya hak kazandı. Çalışanlarının verdiği oylar, beşinci kez üst üste şirketi bu sertifikanın sahibi yaptı. Servier İlaç çalışanlarının yüzde 99’u yapılan değerlendirmeye katılırken, yüzde 94’ü şirketin harika bir iş yeri olduğunu düşündüğünü ifade etti.

Sertifikanın beşinci kez kazanılmasından dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Servier İlaç Genel Müdürü Guillaume Recorbet, şu açıklamada bulundu: ''Servier İlaç'ın çalışanlarımızın katılımı ve değerlendirmeleri ile Great Place to Work Sertifikası almasından Yönetim Kurulu adına büyük memnuniyet duyuyorum. 5 yıldan bu yana çalışanlarımızın artan katılım oranları ve memnuniyet oranları ile Great Place to Work sertifikalarını alıyoruz. Yeni Servier yılında olmamız ve Türk hastalarına ve Türk ekosistemine getirdiğimiz ekonomik, sosyal ve tıbbi değeri daha da fazla etkilemek için birçok girişim başlatmış olmamız nedeniyle bu yılın farklı ve özel bir tadı var. Bu sonuçlar, kurum kültürünün önemini ve yönetim ekibimizin çalışanlarımızla birlikte yüksek güven kültürüne sahip bir işyeri inşa etmedeki etkisini açıkça göstermektedir. Bu başarıyı tüm çalışanlarımıza ithaf ediyor ve birlikte daha da ileriye gideceğimize inanıyorum."

Araştırmaya 90 ülke katılıyor

Great Place to Work® Enstitüsü her yıl 90'dan fazla ülkede farklı büyüklük, sektör, olgunluk ve yapıdaki binlerce kuruluştan 16 milyondan fazla çalışanı dahil ettiği analizleri ile kurum kültürü alanında dünyada gerçekleştirilen en geniş çaplı araştırma olma özelliğini taşıyor. Enstitü aynı zamanda güçlü kurum kültürüne sahip ve çalışanları tarafından en iyi işveren olarak tanımlanan şirketleri ödüllendiriyor ve Great Place to Work® olan şirketleri sertifikalandırarak kamuoyu ile paylaşıyor. Servier İlaç, 5 yıldır çalışanların mevcut kurum kültürü hakkında algılarının ölçümlendiği Trust Index Çalışan Anketine katılarak sertifika almaya hak kazandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@