banner143

banner72

banner171

banner26

Unilever, Sürdürülebilir Markalar Konferansı’nda

Sürdürülebilir Markalar Konferansı’nda, Unilever üç yıl önce konferansta duyurduğu Temiz Gelecek Vizyonu kapsamında hayata geçirdiği lokal uygulamaları anlattı.

Güncel 14.09.2023, 10:31 Melike Kaya Bayram
25
Unilever, Sürdürülebilir Markalar Konferansı’nda

Bu yıl on üçüncüsü düzenlenen Sürdürülebilir Markalar Konferansı, “regenerating local” temasıyla global sorunların çözümünde lokal uygulamaların önemini sektörün önde gelen aktörleriyle ele aldı. 12-13-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen, dünyadan ve Türkiye’den önemli katılımcıların yer aldığı konferansta Unilever Türkiye Ev Bakım Kategorisi adına katılan Cif Marka Müdürü Nedim Can Serintürk, şirketin 2020’de duyurduğu Temiz Gelecek Vizyonu kapsamında global ve lokal ölçekte yapılan yenilikleri anlattı.  12 Eylül Salı günü saat 15:15’te gerçekleşen oturumun moderatörlüğünü ise Show TV ana haber spikeri Pınar Erbaş Ersoy üstlendi. Oturumda Pınar Erbaş Ersoy’un sorularını yanıtlayan Nedim Can Serintürk Unilever’in Temiz Gelecek hedefleri kapsamında hem Türkiye’de hem de dünyanın farklı ülkelerin gerçekleştirdiği inovatif çalışmaları ve bu çalışmalardan elde ettiği iş sonuçlarını paylaştı.

Unilever’in “topluma ve gezegene pozitif katkı sağlama” misyonunu faaliyet gösterdiği ülkenin dinamikleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yeniden şekillendirdiğini söyleyen Nedim Can Serintürk; Ev Bakım Kategorisi’nin global iş stratejisi olan Temiz Gelecek’in farklı ülkelerdeki lokal uygulamalarla pozitif dönüşüme küresel ölçekte nasıl etki ettiğine de değindi. Birleşik Krallık ve Çin’de yapılan inovasyonlardan örnekler veren Nedim Can Serintürk; Türkiye’de Cif, OMO, Domestos ve Yumoş markalarıyla yaptıkları uygulamaları da aktardı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@