banner174

banner170

banner171

banner157

Vakıf Katılım Bankası’nın İklimlendirmesi Mitsubishi Heavy’e Emanet

Form MHI Klima Sistemleri, Katılım finans sektörünün referans kurumu olma vizyonuyla faaliyet gösteren Vakıf Katılım Bankası’nın da tercihi oldu.

Güncel 04.10.2023, 14:30 Melike Kaya Bayram
19
Vakıf Katılım Bankası’nın İklimlendirmesi Mitsubishi Heavy’e Emanet

Gücünü 58 yıllık Form tecrübesi ve Mitsubishi Heavy’nin üstün Japon teknolojisinden alan Form MHI Klima Sistemleri, Vakıf Katılım Bankası’nın iklimlendirme tercihi oldu. Sahip olduğu üstün teknolojik altyapı, alanında yetkin insan kaynağı, etkin ve verimli hizmet anlayışı ile sektörünün en çok çalışılmak istenen ve bu kapsamda çok sayıda ödülün de sahibi olan Vakıf Katılım Bankası Şubeleri, Form MHI Klimaların sağladığı konforla çalışacak. Vakıf Katılım şubelerinde; çoklu kanat kontrolü teknolojisiyle rüzgârsız konfor sağlayan, yeni nesil draft panelli dört yöne üflemeli FDT serisi kaset klimalar kullanılacak.

Good Desing ödülünü alarak estetik beklentileri de karşılayan FDT tipi klimalar, normal kaset tipi klimalardan farklı olarak 4 kanadı sayesinde havanın tavana paralel akışını sağlıyor. Uzaktan kumanda sistemi ile kolayca yönetilen yapısı, opsiyonel hareket sensörü ve kompakt yapısı ile tercih sebebi oluyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@