banner143

banner72

banner164

banner157

banner26

banner165

Yemeksepeti CMO'su Okan Erol, Fortune Türkiye'nin CMO Listesinde

Yemeksepeti CMO'su Okan Erol, Fortune Türkiye'nin “2023 Fortune C-Suite Series 50 CMO Listesi”nde yer aldı.

Güncel 28.04.2023, 15:30 Melike Kaya Bayram
8
Yemeksepeti CMO'su Okan Erol, Fortune Türkiye'nin CMO Listesinde

Fortune Türkiye dergisi, “2023 Fortune C-Suite Series 50 CMO Listesi” sertifika töreninde, yılın öne çıkan pazarlama liderlerini 6. kez bir araya getirdi. 27 Nisan akşamı Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleşen etkinlikte pazarlamaya yön veren başarılı liderler açıklandı. Listede Yemeksepeti Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Okan Erol, pazarlama dünyasında kazandığı başarılar ve yüksek performansla bu ödüle layık görüldü.

Pazarlamada etkin ve yenilikçi stratejiler

Sürdürülebilir başarılara imza atan bir pazarlama lideri olarak değerlendirilen Okan Erol’ bu prestijli listeyle onurlandırılması, Yemeksepeti'nin pazarlama alanındaki etkin ve yenilikçi stratejilerinin bir sonucu olarak açıklandı. Dünya çapında uzun yıllardır yayımladığı listeyle, Türkiye'deki başarılı isimleri de gündeme getiren Fortune Türkiye, yaptığı araştırmalarla ülkenin en etkili pazarlama liderlerini bir kez daha belirledi.

“Pazarlama etkisiyle öncü rolümüzü koruyacağız”

Fortune Türkiye'nin ve pazarlama dünyasının bu prestijli ödülünü kabul etmekten büyük bir onur duyduğunu açıklayan Okan Erol, “Bu ödül, Yemeksepeti'nin pazarlama stratejilerindeki yenilikçiliğin ve müşterilerimize sunduğumuz değerin bir göstergesi. Tüm ekibim adına bu onuru kabul etmek benim için büyük bir ayrıcalık. Pazarlama dünyasında müşteri sadakati, farklılaşma, teknoloji ve medyayı etkin kullanma, somut değer önerilerimiz ve sürdürülebilirlik çalışmalarımızla yarattığımız bu etkiyi devam ettirmeye kararlıyız. Gelecekteki projelerimizde de sektördeki öncü konumumuzu ve ‘yemek denince akla gelen marka’ olmayı sürdüreceğiz.” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@