banner24

banner72

banner164

banner152

banner31

banner165

Schneider Electric, ecoDrone’lar Aracılığıyla Tohum Toplarını Doğa ile Buluşturuyor

Schneider Electric’in Ücretsiz Tohum Topu Hareketini Destekleyenler, Doğaya Paha Biçilemez Bir Katkıda Bulunuyor

Endüstri Güncel 24.07.2023, 09:30 31.07.2023, 15:51 Melike Kaya Bayram
16
Schneider Electric, ecoDrone’lar Aracılığıyla Tohum Toplarını Doğa ile Buluşturuyor

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümüne liderlik eden Schneider Electric, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde başlattığı tohum topu projesiyle ormanlaştırma çalışmalarını destekliyor. ecording iş birliğiyle yürütülen proje kapsamında Schneider Electric, ücretsiz olarak her bir kayıt yaptıran kişi için bir tohum topunu Muğla bölgesinde doğa ile buluşturuyor. ecoDrone’lar aracılığıyla gerçekleştirilen bu çalışmada, tohum toplarını kırsal bölgelerde yaşayan ve iklim krizinin etkileri ile sosyal ve ekonomik zorluklar yaşayan kadınlar hazırlıyor ve böylece sürdürülebilir bir gelir kaynağı elde ediyorlar.

Schneider Electric’in tohum hareketine katılmak için kampanya linki aracılığıyla başvuru yapmak yeterli. Link üzerinden yönlendirmelerle katılımcılar diledikleri tohum türünü seçiyor ve hiçbir ücret ödemeden tohum toplarının doğa ile buluşmasına destek oluyorlar. Ayrıca bu tohumların doğadaki yolculuklarını online olarak takip etme fırsatı da yakalıyorlar.

Schneider Electric ve ecording iş birliğinde gerçekleştirilen proje, Türkiye’de küresel iklim değişiminin çevresel, ekonomik ve sosyal etkileri ile mücadele için gerekli çözümleri sunarken, toplumsal bilinç ve farkındalığa da hizmet ediyor.

Schneider Electric’in tohum hareketine katılmak ve sürdürülebilir yaşamı desteklemek için: https://go.schneider-electric.com/TR_202306_World-Environment-Day_EA-LP.html

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@