banner24

banner170

banner171

banner26

Systemair İlk Kez Tanıtacağı Üç Çözümüyle ISK-SODEX ISTANBUL’da

Systemair, dünyanın en önemli iklimlendirme fuarı olan ISK-SODEX ISTANBUL Fuarı’nda yeni nesil çözümlerini ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Endüstri Güncel 14.09.2023, 15:45 14.09.2023, 14:24 Melike Kaya Bayram
43
Systemair İlk Kez Tanıtacağı Üç Çözümüyle ISK-SODEX ISTANBUL’da

Türkiye’de iklimlendirme sektörünün öncüsü Systemair Türkiye, “Sağlıklı İklimlendirme Çözümleri” mottosuyla 25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek ISK-SODEX ISTANBUL Fuarı’na katılacak. Sektörün önde gelen oyuncularının bir araya geleceği fuarda lokomotif ürünü Geniox klima santrali, ekoloji ünitesi Geniox VOClean, Frico hava perdesi ve hava dağıtım ekipmanlarını sergileyecek olan Systemair; veri merkezi soğutma cihazı Geniox Tera F, sınıf havalandırma ünitesi Sense ile yeni nesil V8 VRF serisini Türkiye’de ilk kez tanıtacak.

“Sürdürülebilir ilişkiler geliştirmek, markamızın büyümesindeki en büyük etkenlerden”

Oluşturduğu ticaret hacmi ile Türkiye iklimlendirme sektörünün uluslararası pazara açılmasına olanak tanıyan ISK-SODEX ISTANBUL’un sektördeki gelişmeleri takip etmek isteyen  profesyoneller için birçok yenilik sunduğunu ifade eden Systemair Türkiye Genel Müdürü Ayça Eroğlu, “Uzun yıllardır fuara katılan öncü bir şirket olarak sektörün geldiği noktayı aşama aşama görmek son derece gurur verici. Her fuarda büyük ilgi gören standımızda Systemair Türkiye olarak en yenilikçi çözümleri katılımcılara tanıtmaya, sektörümüze yön vermeye devam ediyoruz. Bu yılki fuarda da dört gün boyunca birçok iş ortağımızı ve potansiyel iş birlikleri için misafirlerimizi ağırlayacağız. ISK-SODEX ISTANBUL’a hem sektörümüze yapılmış bir katkı hem de sektör oyuncuları ile bir araya gelmek konusunda bir fırsat olarak bakıyoruz. Eski ve yeni iş ortaklarımız ile iyi ilişkiler geliştirmek ve sürdürebilirlik bakış açımızla bu iyi ilişkileri ilerletmek her zaman olduğu gibi en büyük amaçlarımızın başında yer alacak” dedi.

Okul havalandırması için özel olarak tasarlanan Sense Türkiye’de!

Fuarda bu yıl mevcut ürün gamının yanı sıra üç yeni çözümle de yer alacaklarına dikkat çeken Eroğlu şunları söyledi: “Yeni seri V8 VRF dış ve iç ünitelerini ilk defa sergileyeceğiz ve Türkiye’ye bu seriyi getiren ilk şirket de biz olacağız. Bir önceki fuarda veri merkezi soğutma cihazımız Geniox Tera’nın Mini versiyonunu sergilemiştik, bu yıl Orta Doğu’dan Avrupa’ya uzanan pazara sunduğumuz Geniox Tera F ‘i katılımcılar ile buluşturacağız. Buna ek olarak Slovenya fabrikamızda geliştirilen sınıf havalandırma cihazı Sense de ilk defa bu fuarda standımızda yer alacak.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@