banner24

banner170

banner164

banner171

banner26

banner165

Şişecam Güneş Enerjisi Camlarıyla ‘Solarex İstanbul Fuarı’nda

Şişecam, 4-6 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Solarex İstanbul’a katılacak.

Enerji 28.03.2024, 11:30 Melike Kaya Bayram
268
Şişecam Güneş Enerjisi Camlarıyla ‘Solarex İstanbul Fuarı’nda

Düz Cam faaliyet alanında dünyanın en büyük beş global üreticisi arasında yer alan Şişecam, 4-6 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Solarex İstanbul’da yerini alacak. Sektörün önde gelen firmalarının ve temsilcilerinin bir araya geleceği fuarda Şişecam, ziyaretçilere nitelikli güneş enerjisi camlarıyla ilgili bilgi verecek.

Şişecam, Solarex İstanbul Fuarında güneş enerjisi sektörüne yönelik Sandy ve Prizma desenlerinde ürettiği ve fotovoltaik modüllerde kullanılan güneş enerjisi camlarını sergileyecek. Güneş enerjisi camlarının yüzeylerine uygulanan özel Anti-Reflektif kaplama ile ışık yansımaları minimize edilirken geçirgenlik artışı sağlanıyor. Bu sayede güneş panellerinde performans artışı ve yüksek verimlilik elde ediliyor. Bunun yanı sıra güneş paneli camlarının temperlenmesi ile mukavemet artışı sağlanıyor ve güneş panelleri çevre koşullarına karşı korunuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@