banner143

banner170

banner164

banner157

banner26

banner165

Sigola ile Kolay Yoldan Sigortala

Müşterilerine kullanıcı dostu bir deneyim sunan Koçfinans iştiraki Sigola; sigortacılık alanında güvene dayalı hizmet verecek.

Finans 25.01.2024, 11:45 25.01.2024, 11:38 Melike Kaya Bayram
243
Sigola ile Kolay Yoldan Sigortala

Kaliteli, hızlı ve ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla herkese finansal ürünlere erişim fırsatı vermeyi amaç edinen Koçfinans’ın %100 iştiraki olarak kurulan sigorta acentesi Sigola; 12’den fazla sigorta şirketinden aldığı avantajlı teklifleriyle müşterilerinin sigorta ihtiyacını daha hızlı, daha kolay ve daha yenilikçi bir misyonla karşılıyor. Sigola, çevrimiçi (online) sigorta satın alma süreciyle müşterilerine konforlu bir deneyim sunuyor.

Sigorta sektörünün yenilikçi markası Sigola; bireylerin ve kurumların tercih ettiği sigortacılık hizmeti kapsamında çözüme odaklanarak dakikalar içinde güvene dayalı bir hizmet sunuyor. 2023 yılı itibarıyla faaliyete geçen Sigola ile kredi ve sigorta süreçlerinin her noktasında 360 derece hizmet sunduklarını belirten Koçfinans Genel Müdürü ve Sigola Yönetim Kurulu Başkanı Y. Pınar Kitapçı;  

“Finansman şirketimiz tarafından kullandırdığımız kredilerle bağlantılı sigorta ürünleri sunuyorduk. 30 yıla dayanan tecrübemiz ve müşteri deneyimindeki ustalığımızla müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak sigortacılık alanında daha kapsamlı ve krediden bağımsız olarak daha geniş ürün içeren bir hizmet sunmaya karar verdik. Bu karar doğrultusunda hayat geçirdiğimiz Sigola ile müşteri portföyümüzü ve ürün yelpazemizi genişletmeyi hedefleyerek, bu hizmeti tek bir çatı altında sunmayı amaçladık. Müşterilerimiz; Sigola ile hızlı bir şekilde çok sayıda farklı sigorta şirketinden kendilerine özel teklif seçeneklerine ulaşabilecek, kolay ve kullanıcı dostu web sitesi ile sigorta satın alma deneyimini konforlu bir şekilde tamamlayabilecek. Öncelikle taşıt sigortalarına odaklanacağımız yeni girişimimizle hedefimiz tüm kullanıcılara sigorta hizmetini Koçfinans iştiraki Sigola güvencesiyle vererek kendilerini emin ellerde hissetmelerini sağlamak. Müşterilerimize Sigola web sitesi üzerinden teklif karşılaştırma fonksiyonuyla birlikte dijitalin konforunu sunuyoruz ”dedi.

Sigola.com.tr adresine girerek 3 adımda kişiye özel çok sayıda teklife ulaşabilen kullanıcılar; Sigola’nın basit, net ve kullanıcı dostu ara yüzü ile sigorta ürünlerini satın alabilecek.  

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@