banner24

banner72

banner164

banner157

banner26

banner165

Anadolu Hayat Emeklilik En Mutlu İş Yeri oldu

Anadolu Hayat Emeklilik Hayat Sigortacılığı ve Bireysel Emeklilik Sektöründe En Mutlu İş Yeri oldu.

Güncel 21.06.2023, 13:00 Melike Kaya Bayram
15
Anadolu Hayat Emeklilik En Mutlu İş Yeri oldu

Happy Place to Work ve Capital Dergisi’nin iş birliğiyle gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Mutlu İş Yerleri” araştırmasına göre; Anadolu Hayat Emeklilik, hayat sigortacılığı ve bireysel emeklilik sektöründe en mutlu iş yeri oldu. “Olağanüstü Çalışan Deneyimi” sertifikasını da almaya hak kazanan şirket, böylece üst seviyedeki çalışan deneyimini tescilledi. Organizasyon yetkilileri, 19 Haziran 2023 tarihinde Anadolu Hayat Emeklilik adına ödülü Genel Müdür Murat Atalay’a takdim etti.

Kazandıkları ödül hakkında açıklama yapan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Murat Atalay, “Anadolu Hayat Emeklilik ailesiyle birlikte, sektörümüzde her zaman daha iyiye ulaşmayı hedeflerken öncü ve yenilikçi çalışmalarımızla örnek bir şirket olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın değerlendirmesi ve şirketimiz hakkında geri bildirimleri sayesinde aldığımız bu ödülün yanı sıra, onların memnuniyeti bizim için çok kıymetli. ‘Türkiye’nin En Mutlu İş Yeri’ gibi önemli bir unvan ile beraber ‘Olağanüstü Çalışan Deneyimi’ sertifikamızla, çalışma arkadaşlarımızın şirkete bağlılığını ve mutluluğunu tescilli olarak görmek bizim için bir gurur kaynağı oluşturuyor. İnanıyorum ki önümüzdeki dönemde de gerek insan kaynakları uygulamalarımız gerekse kurum içi iletişimimizin artmaya devam eden başarısıyla mutlu çalışma ortamımızı sürdürülebilir olarak ileriye doğru taşıyacağız. Tüm çalışma arkadaşlarıma en içten teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Kapsamlı bir araştırma sonucu belirlenen En Mutlu İş Yerleri Listesi; şirketlerin çalışan deneyimi ve insan odaklı iş kültürünü destekleyen uygulamalar temel alınarak belirlendi. Araştırma kapsamında, çalışanların şirketten memnuniyetini anlamaya yönelik bir anket uygulaması gerçekleştirildi. Burada yeterli puanın alınmasının ardından şirketin insan kaynakları uygulamalarının aktarıldığı HR Check süreci tamamlandı. HR Check değerlendirmesi, Happy Place to Work tarafından oluşturulan bağımsız bilim kurulu tarafından yapıldı. Her iki süreçten alınan puan ortalamalarının sonucu ise Anadolu Hayat Emeklilik’in liste ve sertifika başarısını ortaya koydu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@