banner174

banner72

banner171

banner31

“Bir Arada” Projesi İle Pfizer Onkoloji'ye İki Gold Stevie Birden

Pfizer Onkoloji, “Bir Arada”projesiyle Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde sağlık sektöründe 2 Gold Stevie®️ -2 Altın Ödül’ün sahibi oldu.

Güncel 27.08.2021, 09:00 Melike Kaya Bayram
188
“Bir Arada” Projesi İle Pfizer Onkoloji'ye İki Gold Stevie Birden

Bu yıl 18’incisi düzenlenen ve 65 ülkeden 3800 aday projenin yarıştığı, 2021 Stevie International Business Awards®️ ödülleri sahiplerini buldu. Yarışmaya katılan tüm projeler, toplamda 200 kişilik, uluslararası ve alanında öncü jüri üyeleri tarafından yaratıcılık, etki ve inovatif yaklaşım gibi birçok kritere göre değerlendirildi. Uluslararası anlamda alanının en prestijli ödüllerinden biri olan StevieAwards®️’ta, “Bir Arada” projesi yarışmaya Sağlık Sektöründe Yılın Pazarlama Kampanyası-Hastalık Farkındalığı ve Sağlık Sektöründe En İyi Sosyal Medya Kullanımı kategorilerinde katıldı. Altın, gümüş ve bronz derecelerinde ödüllerin verildiği yarışmada Bir Arada projesi, her iki başvurulan kategoride Gold Stevie®️ ödülüne layık görüldü.

KANSERE KARŞI SOSYAL MEDYADA “BİR ARADA”

Kanser, dünyada her yıl milyonlarca insanı etkileyen en zor hastalıklardan biri olmaya devam ediyor. Kanser teşhisi konulduktan sonraki süreçte, başta hastalar ve yakınları pek çok soruyla baş başa kalıyor ve birçok platformda sorularına yanıt aramaya başlıyor. Kanser yolculuğunda doğru bilgiye ulaşabilmek kritik önem taşıyor. Pfizer, kanser hastalarının online platformlardaki bilgi ihtiyacını karşılamak amacıyla“Bir Arada” Youtube kanalını açmıştı. Yakın zamanda ise Youtube’un yanı sıra diğer platformlarda da hastalara ulaşabilmek için Instagram ve Spotify kanallarının da açıldığını duyurdu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@