banner174

banner72

banner171

banner157

Boyner’de Üst Düzey Atama

Fiziksel ve online mağazacılık deneyimini bir arada sunan omni-kanal stratejisiyle büyümeye devam eden Boyner’de, üst düzey bir atama gerçekleşti.

Güncel 20.09.2023, 11:55 Melike Kaya Bayram
9
Boyner’de Üst Düzey Atama

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Bölük, profesyonel kariyerine 2005 yılında Unilever'in Müşteri Geliştirme Departmanı’ndaki Yönetici Yetiştirme Programı ile başlangıç yaptı. 2016 yılından itibaren kariyerine Pepsico'da Ulusal Zincirler Kıdemli Grup Müdürlüğü rolü ile devam eden Bölük, 13 yıllık FMCG sektörü tecrübesinde saha ve satış yönetiminden, ulusal ve uluslararası müşteri yönetimine, kategori yönetiminden ticari pazarlama yöneticiliğine kadar birçok kritik görevde rol aldı. 2018 yılında Amazon'a 'Kıdemli Operasyon Yöneticisi' olarak katılan Emrah Bölük, 5 yıllık Amazon deneyiminde teknoloji, operasyon, tedarikçi ve satış iş ortakları yönetimi alanlarında birçok farklı projeyi 19 farklı ülkede başarıyla hayata geçirdi. Amazon'da ülke lansman ekiplerinin kurulumuna öncülük ederek 5 yeni ülkede müşterilere Amazon servislerini sunmada etkin bir rol oynadı. Aynı zamanda Türkiye'de başlattığı 'Tedarikçi Yönetimi Programı'nın Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere 14 ülkeye genişletilmesi sürecine liderlik yaptı.

20 yıla yakın satış, teknoloji, müşteri ve operasyon yönetimi deneyimiyle, çok kültürlü ekiplere liderlik etmiş ve birçok büyük proje üreterek global ölçekte başarıyla hayata geçirmiş olan Emrah Bölük; Boyner Büyük Mağazacılık bünyesinde Kozmetik & Ev, Ayakkabı & Çanta, Aktif Spor, Outdoor ve Çocuk kategorilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@