banner143

banner27

banner157

banner31

banner153

Dhl Express Türkiye’den Hızına Hız Katan Kurye Hizmeti

DHL Express Türkiye, çok acil gönderiler için Özel Ekspres Kurye Hizmeti (On Board Courier) ile en özel ve en hızlı kurye hizmetini başlatıyor.

Güncel 31.01.2022, 10:10 31.01.2022, 10:10 Melike Kaya Bayram
50
Dhl Express Türkiye’den Hızına Hız Katan Kurye Hizmeti

Türkiye’de hızlı hava taşımacılığının kurucusu DHL Express Türkiye, müşterilerinin çok acil uluslararası gönderi taleplerine yönelik Özel Ekspres Kurye hizmetini sunuyor. Dünyanın dört bir yanındaki destinasyonlarda sağlanabilen bu hizmetle, acil ve önemli gönderiler en hızlı ve güvenli şekilde alıcısına ulaştırılıyor. DHL Express Türkiye’nin sunduğu bu premium hizmetten yararlanmakisteyen müşterilerin gönderilerine özel bir kurye atanıyor. Kurye,gönderiyle birlikte talep edilen ülkeye giriş yapıyor ve gönderiyi adrese eldenteslim ediyor.

HAFTA SONU VE TATİL GÜNLERİNDE DE HIZ KESMEK YOK

Gönderi takibi DHL Express Türkiye Özel Hizmetler departmanı tarafından yürütülüyor ve teslimat sürecinin her safhasıyla ilgili bire bir bilgi alınabiliyor. Bu hizmette adresten havalimanına, adresten adrese, havalimanından havalimanına gibi farklı seçenekler sunuluyor.

Acil bir çözüm arayanların yararlanabileceği bu serviste, gelen talepler 30 dakika içinde yanıtlanıyor. Hafta sonu ve tatil günlerinde de hizmet alınabiliyor.İçeriğinuçuşlara, işleyişe ve teslimat yapılacak ülkenin ithalat kurallarınauygunluğuna göre, dünyanın tüm ülkelerine gönderi yapılabiliyor.

DHL Express Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Efe Başaran, Özel Ekspres Kurye hizmetiyle ilgili şunları söyledi: “Acil ve hassas gönderilerin deneyimli bir kurye tarafından dünyanın her yerine elden teslimatını sağlayan bu hizmetimizle, her dakikanın önemli olduğu kritik durumlarla karşı karşıya kalan veya değerli gönderilerinin teslimatını en hızlı ve güvenilir şekilde yapılmasını isteyen müşterilerimiz için bir alternatif daha sunuyoruz.”

Uluslararası hızlı hava taşımacılığı sektöründe ülkemizdeki 40’ıncı yılınıgeride bırakan DHL Express Türkiye, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirmeye devam ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@