banner143

banner72

banner171

banner26

Faber-Castell Grip Finepen ile Gençler, Kendi Geleceklerini Yazıyorlar

Kalem ve yazım gereçleri alanında bir dünya markası Faber-Castell, ilhamını gençlerin renkli hayallerinden aldığı Grip Finepen serisini tüketici ile buluşturdu.

Güncel 19.04.2024, 11:15 Melike Kaya Bayram
227
Faber-Castell Grip Finepen ile Gençler, Kendi Geleceklerini Yazıyorlar

KALEM ve yazım gereçleri alanında 263 yılı geride bırakan Faber-Castell, Türkiye’de Adel Kalemcilik çatısı altında tüketici ile buluşuyor. Zarafete ve ergonomiye sahip özel tasarımlarla dizayn edilmiş ürünleri ile göz dolduran marka, hedef kitlesinin gençler olduğu GenZ konsepti ile de zamanın ruhuna uyuyor. Faber-Castell’in GenZ konsepti ile tasarladığı ürünler, Z kuşağının tarzını yakalayan, gençlerin eğitim hayatlarının yanı sıra günlüklerini, ödevlerini ve anılarını yazmaları için ideal kullanım sunuyor. Bu konsept ile öne çıkan Grip Finepen, “Kendi geleceğini yaz” mottosu ile gençlerin yaratıcılık arzusunu destekliyor.

İdeal incelikteki çizimler ile fark yaratmayı sevenler için

Ergonomik Grip, noktacıklı gövdesi ile mükemmel tutuş sağlayan Grip Finepen, hem sağ hem de sol elini kullanan tüketiciler için konforlu kullanım sunuyor. Kullanım kolaylığı ile parmakları ve eli yormayan bu kalem serisi, gençlerin okul kullanımı için de ideal. İster günlük kullanım ister eskiz notları veya karalamalar için, isterse de ince çizgiler veya detaylar için olsun, bu ürün yelpazesi tam olarak yaratıcı gençlerin tarzını karşılıyor. Parlak ve canlı renk yelpazesi göz alırken gıda boyalarından üretilen mürekkep çoğu tekstil ürününden kolayca çıkabiliyor.

0,4 mm'lik yazı kalınlığına sahip dayanıklı metal uç, uzun kullanım ömrü sunuyor. %56 oranında geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen Grip Finepen, cetvel veya şablonla yapılan tasarımlar için de ideal incelik sunuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@