banner143

banner170

banner164

banner157

banner26

banner165

MediaMarkt, İstanbul Marketing Awards'tan 10 Ödülle Döndü

MediaMarkt, İstanbul Marketing Awards’ta toplamda on ödül kazanarak sektördeki liderliğini ve pazarlama alanındaki başarısını bir kez daha taçlandırdı.

Güncel 20.12.2023, 10:30 20.12.2023, 10:25 Melike Kaya Bayram
6
MediaMarkt, İstanbul Marketing Awards'tan 10 Ödülle Döndü

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, iş dünyasındaki kurumların pazarlama süreçlerindeki faaliyetlerinin değerlendirildiği İstanbul Marketing Awards'ta 10 ödül birden kazandı.

Ödüle layık görülen projeler ise şu şekilde:

MediaMarkt, teknoloji ve müşteri hizmetleri alanındaki yenilikçi projesi‘‘Anne Ai’’ ile “Özel Gün”, “Chatbot Kullanımı”, “Online Müşteri Deneyimi”, “Yeni Dijital Satış Noktası Geliştirme” ve “Doğrudan Pazarlama Aktiviteleri” kategorilerinde 5 ödül kazandı.‘‘MediaMarkt’la Tam Zamanı’’ lansman kampanyası ile ‘‘Kurum Markası İletişimi’’ ve “Relansman” kategorilerinde 2 ödül kazandı. ‘‘Artı Hizmetler’’ reklam filmiyle ise  ‘‘Film ve Dijital Video Platformu’’ kategorisinde ödül kazandı.

Ayrıca “MediaMarkt & Google Merchant Center ile “Fiyat Rekabetçiliği Raporu” Performans Pazarlaması” projesiyle “Performans Pazarlaması Kampanyası” kategorisinde ödül kazandı. MediaMarkt, “SA360 ile Otomatikleştirilmiş Kategori Bazlı Reklam Stratejisiyle” “E-Ticaret Odaklı İletişim” kategorisinde de ödüle layık görüldü.

MediaMarkt'ın kazandığı ödüller, farklı kategorilerdeki çeşitliliği ve yaratıcılığı ile markanın başarısını gözler önüne seriyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@