banner143

banner72

banner164

banner157

banner26

banner165

Palivor Çiftliği Şanslı Geyik Klubü Londra’da 2 Ödül Aldı

Dünya’nın en önemli gayrimenkul yarışması 2022-2023 Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri sonuçları 27 Ekim’de Londra’da düzenlenen törende açıklandı.

Güncel 03.11.2022, 16:45 03.11.2022, 15:47 Melike Kaya Bayram
33
Palivor Çiftliği Şanslı Geyik Klubü Londra’da 2 Ödül Aldı

Dünya’nın en önemli gayrımenkul yarışması2022-2023Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri (www.propertyawards.net) sonuçları 27 Ekim’de Londra’da düzenlenen törende açıklandı. Türkiye’den Oral Mimarlık, Kırklareli ili’nin Demirköy ilçesinde, Palivor Çiftliği  (www.palivor.com ) için tasarladıkları Şanslı Geyik Klubü Eviprojesi ile ‘Konut Gayrımenkul Geliştirme Türkiye ’(Residential Property Turkey) ‘Konut İç Mekan Dekorasyon Türkiye’ (Residential Interior Private Residence Turkey) dallarında 2 ödül aldı.

Oral’lar “2011 yılında “Palivor Çiftliği” ile aynı yarışmadan “Avrupa’nın en iyi konut projesi” ve “Türkiye’nin en iyi konut gayrimenkul geliştirme projesi ödüllerini almıştık, bu sene Palivor Çiftliği’nde bulunan, konaklamaya yönelik son tasarladığımız evin dünya çapında öneme sahip bir ödül ileonurlandıran değerli jüri üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.  Bu ödülün çok değer verdiğimiz Kırklareli ili’mizin ilçe ve köylerinin güzelleşmesine, değerlenmesine katkıda bulunmasını temenni ediyoruz.”  dediler.

Palivor Çiftliği, Trakya’da Kırklareli İl’inin Demirköy İlçesinde, Istranca Ormanları'nın içerisinde özel  çiftlikevlerini barındıran, organik tarım ve eko turizm yapılan bir çiftliktir. Bulgaristan sınırına yakın bir noktada Karadeniz'in göz alıcı plajlarının bulunduğu İğneada'ya 11 kilometre mesafede bulunan Palivor Çiftliği toplam 140 dönüm arazi üzerinde kurulmuş, her biri 6 dönümle 20 dönüm arasında tarla büyüklüğe sahip 10 ayrı müstakil çiftlik evinden oluşuyor.

Şanslı Geyik Klüp  evi konaklama hizmeti vermek için tasarlanmış, çiftliğin  en güzel noktasında panoramik doğa manzaralı 10 dönüm arazi üzerinde konumlanan ana evde 4 yatak odası 4  banyo, şömineli bir salon, açık mutfak ve yemek bölümü bulunuyor. Ana evin seyir terasından orman ve karadeniz manzarası var. Ana evin yakınında bulunan müştemilatsa çitt kişilik yatak odası ve müşterek duş/wc den oluşuyor.

Konaklama hizmeti alanlar, Palivor Çiftliği’nde hafta sonları açık  olan Cafe& Şarküterisinde meşe odunu ızgarasında hazırlanan Trakya’nın en lezzetli etleri sunuluyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@