banner143

banner72

banner164

banner157

banner31

banner165

Papara, Konut Sigortası Ürününü Duyurdu

Geçtiğimiz yıl sigorta aracılığı alanında kullanıcılarına sigorta ürünleri sunmaya başlayan finansal teknoloji şirketi Papara, Konut Sigortası ürününü duyurdu.

Güncel 06.06.2023, 11:30 06.06.2023, 09:44 Melike Kaya Bayram
10
Papara, Konut Sigortası Ürününü Duyurdu

2016’dan bu yana hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli finansal ürün ve hizmetler geliştiren ve geçtiğimiz yıl sigorta aracılığı alanında bir şirket kurarak yenilikçi ve geleneksel sigorta ürünlerini kullanıcılarına daha iyi deneyimlerle sunmaya başlayan Papara, yeni ürünü Konut Sigortası’nı duyurdu. Böylece kullanıcıların Papara’dan kolayca satın alabileceği sigorta ürünlerine Cep Telefonu, Evcil Hayvan ve Seyahat Sağlık sigortalarından sonra Konut Sigortası da eklendi.

Yangın, su baskını, sel, hırsızlık gibi riskleri kapsıyor

Papara’nın her bütçe için, hesaplı fiyatlarla sunduğu Konut Sigortası ürünü, üç farklı paket içeriyor. Paket kapsamları birbirleriyle büyük ölçüde örtüşse de teminat tutarları açısından farklılaşıyor. Mini, Standart ve Plus olarak adlandırılan paketlerin her biri yangın, su baskını, sel, fırtına, hırsızlık, hava ve kara taşıt çarpması gibi kapsamları içerirken, Standart ve Plus Paket'te bu teminatlara ek olarak cam kırılması, kapkaç, ferdi kaza, 3. şahıs maddi bedeni kapsamları ekleniyor. Ayrıca paket teminat tutarları da artıyor. Hem ev sahipleri hem de kiracılar, Papara'dan Konut Sigortası satın alabiliyor.

Kombi veya klima bakımı ile %5 anında nakit hediye

Papara’dan Konut Sigortası satın alan kullanıcılar, yılda bir defaya mahsus olmak üzere kombi veya klima bakımı hizmetinden yararlanabiliyor. Ayrıca Papara’nın harcadıkça anında nakit kazandıran programı Cashback ile %5 anında nakit kazanıyor. Kullanıcılar, e-Devlet Kapısı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri’nden alabilecekleri NVİ Adres No ile ikamet ettikleri adres için birkaç adımda tüm teklifleri görüntüleyebiliyor ve kendilerine uygun teklifi seçerek işlemlerini tamamlayabiliyor. Kullanıcılar Papara hesaplarındaki tutarla ödeme yapabildiği gibi, kredi kartıyla ödeme yaparak 12 aya varan taksit seçeneğinden yararlanabiliyor.

Bir yıl içinde üçüncü sigorta ürünü

Papara, sigorta aracılığı alanındaki ilk ürünü olan Cep Telefonu Sigortası’nı Eylül 2022’de duyurmuştu. Evcil Hayvan Sigortası ürününü Ocak 2023’te kullanıcılarıyla buluşturan finansal teknoloji şirketi, bahar ve yaz dönemlerinin gelişiyle duyulan ihtiyaç artan Seyahat Sağlık Sigortası'nı da nisan ayının başında tanıttı. Konut Sigortası, Papara’nın 2023 içinde duyurduğu üçüncü sigorta ürünü oldu. Şirket ilerleyen dönemde sağlık danışmanlığı sigortası, ferdi kaza sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası gibi ürünleri yenilikçi bir yaklaşımla sunmaya hazırlanıyor.  

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@