banner143

banner72

banner164

banner157

banner26

banner165

Penti Sürdürülebilir İş Modeliyle Dünyaya Örnek Oluyor

Penti; döngüsel iş modeli projesi “SDG Innovation” ile UN Global Compact Leaders Summit’te sunum yapan Türkiye’den tek marka oluyor.

Güncel 26.09.2023, 09:15 Melike Kaya Bayram
9
Penti Sürdürülebilir İş Modeliyle Dünyaya Örnek Oluyor

Doğanın ve gelecek kuşakların kendi gereksinimlerine cevap verme yeteneklerini tehlikeye atmadan, içinde bulunduğu ve ait olduğu gezegeni korumanın önemini bilen ve en önemlisi ‘Sorumlu Üretim Sorumlu Tüketim’ felsefesini odağına alan Penti; sürdürülebilir bir dünya için atılan adımların insan, doğa ve dünyada büyük dönüşümlere sebep olması adına çalışmalarına devam ediyor.

Penti, bu çalışmalarından biri olan SDG Innovation programı çerçevesinde hazırladığı projesi ile UN Global Compact (Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi) Liderler Zirvesi’nde sunum yapmak üzere Türkiye’den seçilen ilk ve tek şirket olma özelliğini taşıyor.  

Eylül ayında New York’ta gerçekleşecek ve tüm dünyadan sürdürülebilir iş modellerine yön veren global markaların üst düzey yöneticilerinin yanı sıra hükümet temsilcileri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının katılacağı Liderler Zirvesi’nde Penti de projesini dünyaya sunacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@