banner24

banner72

banner164

banner152

banner31

banner165

Sandoz Türkiye Ülke Başkanı Cengiz Zaim Aynı Zamanda Sandoz Rusya’ya Da Liderlik Edecek

Sektörde farklı coğrafyalarda edindiği 20 yıllık deneyime sahip Cengiz Zaim, mevcut görevine ek olarak, Sandoz Rusya yönetiminde de görev alacak.

Güncel 20.11.2023, 12:15 Melike Kaya Bayram
5
Sandoz Türkiye Ülke Başkanı Cengiz Zaim Aynı Zamanda Sandoz Rusya’ya Da Liderlik Edecek

1 Ekim 2023 tarihinden itibaren Sandoz Türkiye Ülke Başkanı Cengiz Zaim, bugüne kadar yerel ve uluslararası pazarlarda kazandığı deneyimlerini, Sandoz Rusya’yı desteklemek üzere kullanmaya başlayacak.

Strateji, portföy yönetimi, iş geliştirmeve ticari operasyonlar kapsamında geniş deneyime sahip olan Cengiz Zaim,aynı zamanda kilit paydaşlarla güçlü ilişkiler kurmak ve sürdürmek alanında sergilediği başarılar da göz önünde bulundurularak, mevcut görevine ek olarak Sandoz Rusya operasyonlarına fonksiyonel olarak liderlik edecek.

Sektörde hem Türkiye’de hem de uluslararası pazarlarda 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan Cengiz Zaim, Sandoz firmasındaki global ve bölgesel yurtdışı görevlerinin ardından yaklaşık iki yıldır da Sandoz Türkiye Ülke Başkanı olarak çalışıyor.

Bundan sonraki dönemde ise Cengiz Zaim hem Türkiye hem de Rusya bölgesinde Sandoz’un hastalar için sürdürülebilir, erişilebilir ve güvenli ilaç sağlama amacı doğrultusunda çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@