banner24

banner72

banner171

banner26

Sodexo, Kullanıcılarına 1 Yılda 22 Milyon TL İndirim Sağladı

Sodexo Club programı kapsamında yaptığı iş birlikleri ve kampanyalar ile son 1 yılda kullanıcılarına toplamda 22 Milyon TL tutarında indirim sağladı.

Güncel 26.09.2023, 17:00 26.09.2023, 16:48 Melike Kaya Bayram
4
Sodexo, Kullanıcılarına 1 Yılda 22 Milyon TL İndirim Sağladı

Sodexo, kullanıcılarına giyimden aksesuara, sağlıklı yaşamdan teknolojik ürünlere kadar diledikleri kategoriden alışveriş imkânı sunan Sodexo Club programı ile son 1 yılda yaptığı kampanyaların sonucunda elde ettiği istatistikleri paylaştı. Buna göre Sodexo yıl boyunca çalışanların tercih ettiği, en sevilen 61 marka ile 64 farklı kampanya gerçekleştirdi, kampanya başına 345 TL’lik indirim sunarak Sodexo’lulara toplamda 22 Milyon TL’lik indirim sağladı. Yapılan kampanyalar sonucunda aylık ortalama 10 bin, yıl boyunca 120 bine yakın çalışan kampanyalardan faydalanarak satın alma güçlerini artırdı.

Sodexo’nun bir yemek kartının ötesinde, çalışan deneyimi markası olduğunu belirten Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Sinem Hekimoğlu, “Sodexo olarak çalışanların hayatına çeşitlilik, seçme özgürlüğü ve kişiselleştirilebilen çözümler katarak, iş hayatlarında ve ötesinde faydalanabilecekleri farklı yan haklar sunmaya odaklanıyoruz. Bu doğrultuda kullanıcılarımızın en çok hangi kategorilerde alışveriş yaptıklarını analiz ederek harcama alışkanlıklarına göre belirlediğimiz kategorilerde çeşitli iş birlikleri gerçekleştiriyoruz. Marka anlaşmalarıyla sağladığımız indirim kampanyaları ve Sodexo Club ile çalışanların motivasyonlarını ve alım güçlerini yükseltmeye destek oluyoruz. Önümüzdeki dönemde de çalışanları memnun edecek yeni faydaları hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

En çok e-ticaret kategorisinde alışveriş yapıldı
 

Sodexo verilerine göre; her 1.000 TL'lik alışverişlerinde ortalama 210 TL fayda kazanan tüketicilerin alışveriş yapmayı en çok tercih ettikleri kategoriler arasında sırasıyla e-ticaret, araç kiralama ve yiyecek- içecek öne çıktı. Sodexo Club kapsamında en çok ilgi çeken beş kampanya ise Network, Divarese, Arzum, Budget ve N11 kampanyaları oldu. 

Online alışverişte indirim imkânı sunuyor

Tüketicilerin harcama alışkanlıklarının e-ticaret platformlarına kayması sebebiyle Sodexo, online alışverişte de çalışanlara kolaylık sağlıyor. Sodexo Online Alışveriş Kampanyası kapsamında kullanıcılar, yöresel, organik, sağlıklı ve doğal birçok ürüne ulaşabilecekleri seçili online marketlerden yaptıkları 500 TL ve üzeri ilk gıda alışverişinde 50 TL, 3. alışverişinde ise 80 TL hediye kazanma imkânı buluyor. Trendyol Yemek iş birliği kapsamında ise Sodexo ile verilen ilk yemek siparişinde 50 TL hediye ediliyor.

Misket ile ayda 3 öğün ücretsiz yendi       

Sodexo özellikle yeme içme kategorisinde yaptığı farklı kampanyalarla da çalışanların satın alma gücünü artırıyor. Geçtiğimiz yıl Misket programı sayesinde Sodexo’lular Misket üyesi restoranlarda yaptıkları harcamaların %10’unu geri kazandı ve uygulama sayesinde her ay 3 öğün ücretsiz yendi.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@