banner24

banner170

banner171

banner26

Bosch Home Comfort, Manisa Fabrikasında Genç Mekanik Tasarımcıları Ağırladı

Bosch Home Comfort, 13-14 Ekim tarihlerinde gerçekleştirdiği 4. Genç Mekanik Tasarımcılar Buluşması'nda, 40 tasarım firmasından 51 katılımcıyla bir araya geldi.

Endüstri Güncel 13.11.2023, 11:45 Melike Kaya Bayram
28
Bosch Home Comfort, Manisa Fabrikasında Genç Mekanik Tasarımcıları Ağırladı

Bu yıl dördüncüsü yapılan Genç Mekanik Tasarımcılar Buluşması, Bosch Home ComfortManisa Fabrikasında 40 tasarım firmasından 51 temsilcinin katılımıyla gerçekleşti.Ana teması ‘iklimlendirme sektöründeki yeşil dönüşüm ve hibrit sistemler’ olarak belirlenen buluşmada katılımcılara, Buderus’un ‘mavi gezegen’in geleceğine de katkı sunan ürün ve çözümleri tanıtıldı.  Katılımcılar, iklimlendirme sektörünün dönüşümünde büyük rol oynayan ticari ve bireysel tip ısı pompalarını yerinde inceleme fırsatı bulurken, yönelttikleri sorular Bosch ve Buderus profesyonelleri tarafından cevaplandırıldı.

Sektörün gündeminde en güncel teknolojilerin konuşulduğu buluşma,uzmanların sunumları, anlık soru-cevaplar ve katılımcıların geri bildirimleriyle zenginleşti. Karşılıklı görüş alışverişinin yaşandığı organizasyon, verimli ve bilgi dolu bir platforma dönüştü.

Katılımcılar etkinlik sonunda güzel bir akşam yemeğiyle günü keyifle sonlandırdı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@