banner24

banner72

banner164

banner152

banner31

banner165

Bosch Home Comfort, Manisa Fabrikasında Genç Mekanik Tasarımcıları Ağırladı

Bosch Home Comfort, 13-14 Ekim tarihlerinde gerçekleştirdiği 4. Genç Mekanik Tasarımcılar Buluşması'nda, 40 tasarım firmasından 51 katılımcıyla bir araya geldi.

Endüstri Güncel 13.11.2023, 11:45 Melike Kaya Bayram
15
Bosch Home Comfort, Manisa Fabrikasında Genç Mekanik Tasarımcıları Ağırladı

Bu yıl dördüncüsü yapılan Genç Mekanik Tasarımcılar Buluşması, Bosch Home ComfortManisa Fabrikasında 40 tasarım firmasından 51 temsilcinin katılımıyla gerçekleşti.Ana teması ‘iklimlendirme sektöründeki yeşil dönüşüm ve hibrit sistemler’ olarak belirlenen buluşmada katılımcılara, Buderus’un ‘mavi gezegen’in geleceğine de katkı sunan ürün ve çözümleri tanıtıldı.  Katılımcılar, iklimlendirme sektörünün dönüşümünde büyük rol oynayan ticari ve bireysel tip ısı pompalarını yerinde inceleme fırsatı bulurken, yönelttikleri sorular Bosch ve Buderus profesyonelleri tarafından cevaplandırıldı.

Sektörün gündeminde en güncel teknolojilerin konuşulduğu buluşma,uzmanların sunumları, anlık soru-cevaplar ve katılımcıların geri bildirimleriyle zenginleşti. Karşılıklı görüş alışverişinin yaşandığı organizasyon, verimli ve bilgi dolu bir platforma dönüştü.

Katılımcılar etkinlik sonunda güzel bir akşam yemeğiyle günü keyifle sonlandırdı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@