banner174

banner170

banner171

banner26

Bosch Türkiye Ve Orta Doğu Kurumsal İletişim Ve Kamu İlişkileri Direktörü Burcu Coşkun Oldu

Türkiye’nin önde gelen hizmet ve teknoloji tedarikçilerinden Bosch Türkiye’de Kurumsal İletişim ve Kamu İlişkileri Direktörlüğü görevine Burcu Coşkun atandı.

Endüstri Güncel 07.11.2023, 11:45 08.11.2023, 11:07 Melike Kaya Bayram
72
Bosch Türkiye Ve Orta Doğu Kurumsal İletişim Ve Kamu İlişkileri Direktörü Burcu Coşkun Oldu

Türkiye’nin önde gelen hizmet ve teknoloji tedarikçilerinden Bosch Türkiye’de Kurumsal İletişim ve Kamu İlişkileri Direktörlüğü görevine Burcu Coşkun atandı. Coşkun yeni görevinde, Türkiye ve Orta Doğu bölgesinde 17 ülkede, Bosch markalarının kurumsal itibar yönetimi ve tüm kurumsal iletişim süreçlerinin yanı sıra kamu, sektörel dernek ve sivil toplum kuruluşlarıyla ilişkilerden sorumlu olacak.

Burcu Coşkun kimdir?

2003 yılında Boğaziçi Üniversitesiİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olan Burcu Coşkun, Boğaziçi Üniversite’sinden ve European University College Brussels’dan Avrupa İşletme Yüksek Lisans derecelerine sahiptir.

İş hayatına Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nda başlayan Coşkun, 12 yıl boyunca görev yaptığı Coca-Cola İçecek’in faaliyet gösterdiği 10 ülkede Grup Kurumsal İlişkiler ve Sürdürülebilirlik Müdürü olarak şirketin kamu ilişkileri ve sürdürülebilirlik süreçlerine liderlik etti. 2019-2021yılları arasında Meşrubatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, 2016-2021 yılları arasında Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı (ÇEVKO) ve DEİK Türkiye - Kazakistan, Kırgızistan ve Özbekistan İş Konseyleri Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Coşkun, 2021 yılından bu yana PwC Türkiye’de Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak görev yapıyordu. Burcu Coşkun, Ağustos ayı itibarıyla Bosch Türkiye ve Orta Doğu Kurumsal İletişim ve Kamu İlişkileri Direktörü olarak atandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@