banner24

banner170

banner171

banner31

Brisa’nın Bridgestone Lastikleri Tırsan’ın Treylerlerini Taşıyacak

İki şirket arasında yapılan anlaşma kapsamında Brisa’nın Bridgestone markalı lastikleri Tırsan’ın lowbed ve platform tipi treyler ürünlerinde de kullanılacak.

Endüstri Güncel 07.07.2023, 10:45 31.07.2023, 14:29 Melike Kaya Bayram
32
Brisa’nın Bridgestone Lastikleri Tırsan’ın Treylerlerini Taşıyacak

Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation iştiraki Brisa ile Türkiye treyler sektörünün pazar lideri Tırsan’ın uzun yıllara dayanan iş birliği, anlaşma kapsamında dahil edilen yeni ürünlerle genişlemeye devam ediyor.

Bu iş birliği kapsamında, özel Ar-Ge, tasarım ve üretim çalışmalarıyla ortaya çıkardığı yeni nesil lastikler ile sektörde fark yaratan Bridgestone’un, R179 ve R-Trailer 001 ürünleri Tırsan’ın lowbed ve platform tipi treyler ürünlerinde yerini alıyor.

Bridgestone bu ürünlerinde sunduğu, yırtılmaları önleyen gelişmiş ve güçlendirilmiş sırt ve rib tasarımı ile kullanıcılarına düzensiz aşınmadan uzak, sorunsuz ve uzun bir kullanım ömrü sunuyor.

Kendi teknoloji, tasarım ve uygulamaları ile Türkiye’nin öncüsü olmanın yanı sıra, Avrupa’da en geniş ürün gamına sahip treyler üreticisi olan Tırsan, Bridgestone ürünleri ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedefliyor.

Brisa, treyler üreticileri ve son kullanıcı ihtiyaçlarını gözeterek ürettiği Bridgestone lastikler ile başta Tırsan olmak üzere tüm pazarın ihtiyaçlarını karşılamak ve pazardaki lider pozisyonunu sağlamlaştırma konusunda emin adımlarla ilerliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@