banner24

banner72

banner171

banner157

Çevreci Tarım Teknolojileri ile İhracatta Hedef Yükselten Anadolu Motor, Agritechnica’ya Katılıyor

Anadolu Motor, 12-18 Kasım tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenecek olan Agritechnica 2023 Fuarı’na katılıyor.

Endüstri Güncel 13.11.2023, 14:45 Melike Kaya Bayram
16
Çevreci Tarım Teknolojileri ile İhracatta Hedef Yükselten Anadolu Motor, Agritechnica’ya Katılıyor

Anadolu Motor, 12-18 Kasım tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenecek olan ve 400 bin ziyaretçinin katılması beklenen Agritechnica 2023 Fuarı’na katılıyor.

İlk kez fuarda tanıtılacak

Fuarda, benzinli ve çevreci; Antrac 270 benzinli çapa makinesi, Antrac 510 çapa makinesi, Antrac GX 390 motopomp, Antrac 820 LY3 motopomp, Antrac HK 15000 jeneratör ve Antor 6LD400 dizel motor çözümlerini sergileyecek olan Anadolu Motor; motopomp ve dizel motor ürün gruplarının yeni serilerini de ilk kez fuarda tanıtacak.

Avrupa pazarındaki hızlı büyümesini destekliyor

Anadolu Motor’un 2023 yılının ikinci yarısında Avrupa standardı olan Stage 5’e uyumlu hale getirip, sertifikasyon sürecini tamamladığı Antor 2AD 510 tek silindirli dizel motor da fuarda sergilenecek ürünler arasında yer alıyor. Dünyada dizel motorlarda Stage 5 sertifikasına sahip ilk 5 şirket arasında yer alan Anadolu Motor, çapa makinelerinden motopomplara kadar farklı birçok alanda kullanılan Antor 2AD 510 tek silindirli dizel motor ile Avrupa pazarındaki ihracat hacmini artırmayı hedefliyor.

Benzinli ürün gruplarının çeşitliliğini artırıyor

Aynı zamanda hedef pazarlarda stratejik oyuncu olma hedefiyle benzinli ürün gruplarının çeşitliliğini de artıran Anadolu Motor, geliştirdiği çevreci ve yenilikçi tarım teknolojilerinin bazılarını da ilk kez Agritechnica Fuarı’nda tanıtacak.

Bu kapsamda benzinli motopomp serisinin ilk ürünü Antrac GX200 motopompun ardından daha yüksek güç hedefiyle geliştirdiği GX270’in bir üst versiyonu olan Antrac GX 390 da ilk kez fuarda sergilenecek ürünler arasında yer alıyor. Yakın zamanda pazara sunulacak olan Antrac GX 390, Honda’nın üstün motor teknolojisi ile suyun transferinde ve tahliyesinde kullanıcılarına daha yüksek güç sunuyor. Benzinli motopomp ürün gruplarında daha yüksek güç hedefleyen şirket, test çalışmaları devam eden GX 690’ı da yakın zamanda pazara sunmayı planlıyor.

Anadolu Motor, Antrac 200 benzinli çapa makinesinin bir üst versiyonu olarak geliştirdiği Antrac 270 benzinli çapa makinesini de fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Şirket, benzinli çapa makinesi ürün gruplarında da daha yüksek güç sunma hedefiyle AR-GE çalışmalarına devam ediyor. Antrac 390 çapa makinesi ve Antrac 690 çapa makinesi de Anadolu Motor’un yakın zamanda pazara sunmayı hedeflediği ürünler arasında yer alıyor.

Anadolu Motor, fuarda 104. salonda bulunan 15 numaralı standında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@