banner24

banner72

banner164

banner157

banner31

banner165

Coşkunöz Holding “add.me” ve “coolteam” Markaları İle Boy Gösterdi

Coşkunöz Holding’in “add.me” ve “coolteam” iştirakleri, dünyanın en büyük fuarlarından Eurasia Rail’de sergiledikleri yenilikçi ürünler ile ilgi odağı oldu.

Endüstri Güncel 10.07.2023, 12:45 31.07.2023, 14:54 Melike Kaya Bayram
15
Coşkunöz Holding “add.me” ve “coolteam” Markaları İle Boy Gösterdi

Otomotiv devi Coşkunöz Holding bünyesinde metal eklemeli imalat (katmanlı üretim) alanında uygulama ve çözüm merkezi olma hedefiyle kurulan add.me ve termal yönetim süreçleri alanında hizmet veren coolteam, dünyanın en büyük fuarlarından Eurasia Rail Fuarı’na katıldı. 21 – 23 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde Almanya, Azerbaycan, Kanada, Mısır, Hindistan, Libya ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi 16 farklı ülkeden 200'ün üzerinde yerli ve yabancı firmanın katılımıyla düzenlenen fuarda add.me ve coolteam sergiledikleri yenilikçi çözüm ve sistemleri ile yoğun ilgi gördü. Fuara katılan T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ve heyeti de iki markanın stantlarını ziyaret ederek faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Yenilikçi çözüm ve sistemleri ilgi çekti

Metal eklemeli imalat alanında farklı üretim teknolojileri ile müşterilerine uçtan uca anahtar teslim hizmetler sunan add.me, fuarda savunma, havacılık, enerji, otomotiv alanlarında ve medikal alanda son dönemde kullanımı hızla artan metal eklemeli imalat yöntemleri ile raylı sistemlerde konvansiyonel yöntemlerle üretilen kompleks parça veya parça gruplarının daha hafif, daha hızlı ve daha uygun maliyetle yekpare olarak üretilmesine imkân veren uygulamalarını tanıttı.

Batarya ve güç elektroniği teknolojilerinde her geçen gün daha fazla artan soğutma ihtiyacının getirdiği problemler için müşterilerine uçtan uca özel çözümler sunan coolteam de; termal yönetim süreçlerinde giderek artan elektronik altyapı gereksinimleri ve ısı transferi ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere raylı sistemler için geliştirdiği “Converter Cooling System” ve elektrikli karayolu taşıtlarının gereksinimlerine özel olarak uyarlanmış, enerji açısından verimli yerli batarya ısıl yönetim sistemi ile fuarda beğeni topladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@