banner24

banner72

banner164

banner157

banner31

banner165

Eriş, İklim Değişikliği ve Sürdürülebilirlik Zirvesinde

Gelecek nesillerin bilinçlenmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen İklim Değişikliği ve Sürdürülebilirlik Zirvesi Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşti.

Endüstri Güncel 19.12.2023, 16:45 Melike Kaya Bayram
38
Eriş, İklim Değişikliği ve Sürdürülebilirlik Zirvesinde

Eriş, sürdürülebilirlik konusunu şirket politikalarının merkezine alan bir yaklaşım benimseyerek, çevresel ve toplumsal sorumluluğunun bilincinde bir şirket olarak öne çıkıyor.

Eriş, “Güneş Enerjisi Santralini” Duyurdu

Zirve kapsamında yapılan açıklamada, Eriş Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Eriş, "Sürdürülebilirlik, iş dünyasının geleceğini şekillendiren temel bir faktördür. Biz de sürdürülebilirliği iş stratejilerimizin merkezine yerleştirdik. Çünkü biliyoruz ki gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak, iş dünyasının öncelikleri arasında yer almalıdır. Bu alanda hem üretim hem de hayatın her alanında bu vizyonla hareket ettiğimizi ve bu alanda yaptığımız yeni yatırımların olduğunu belirtmek isterim. Özellikle yakın zamanda duyurusunu ve açılışını yapacağımız 24 Megawat gücündeki GES (Güneş Enerji Santrali)  projemiz ile sürdürülebilir bir dünya için çalıştığımızın duyurusunu da buradan yapmak isterim" açıklamalarında bulundu.

Abdullah Eriş, gençlerin bu konularda bilinçlenmesinin önemine vurgu yaparak, "Üniversite öğrencileri, geleceğin liderleri olarak sürdürülebilirlik konusunda sorumluluk almalı ve bu alandaki gelişmeleri yakından takip etmelidir. Bu tür etkinlikler, gençlerin bu konuda bilinçlenmelerine ve kendi stratejilerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@