banner143

banner72

banner164

banner157

banner26

banner165

Norton, Oyunun Kurallarını Değiştiren Bant Zımparaları Ve Fiber Diskleri Sektöre Tanıttı

Saint-Gobain’in Türkiye’deki Şirketlerinden Norton, Oyunun Kurallarını Değiştiren Bant Zımparaları Ve Fiber Diskleri Sektöre Tanıttı.

Endüstri Güncel 23.01.2024, 11:15 25.01.2024, 11:20 Melike Kaya Bayram
153
Norton, Oyunun Kurallarını Değiştiren Bant Zımparaları Ve Fiber Diskleri Sektöre Tanıttı

Norton RazorStar®, AR-GE yatırımının sonucu olarak sektöründe taşlama performansının tanımını değiştiren önemli bir ürün.

Saint-Gobain Aşındırıcılar Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Başkan Yardımcısı Arnaud Saint-Ourens, "bu yeni nesil teknolojinin metal taşlama alanında önemli bir dönüm noktası" olduğunu belirtiyor. "Müşterilerimize en iyi kesme oranını, uzun ömürlülüğü ve en iyi aşındırıcı kalitesini sunarak üretkenliği artırmak ve toplam aşındırıcı maliyetlerini düşürmek için sektörümüzün değişen ihtiyaçlarına uyum sağlıyoruz. Ayrıca, sürdürülebilir geleceğe olan taahhüdümüzü pekiştirmek amacıyla atık ve enerji tüketiminde önemli azalmalar da dahil olmak üzere ek avantajlar sunuyoruz."dedi.

Norton RazorStar sektöründe çığır açan bir yenilik ve teknoloji

Saint-Gobain Aşındırıclar Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Genel Müdürü Cenk Çotur, "Norton RazorStar®'ı çığır açan bir ürün olarak metal taşlama sektöründe bir dönüm noktası" olarak tanımlıyor."RazorStar® zımpara bantlar ve fiber diskler, mühendislikle şekillendirilen seramik taneciklerin benzersiz teknolojisi ile kesme hızını artırır, ürün ömrünü uzatır ve termal hasarı en aza indirir .Bu yenilikçi ürünler, müşterilerimize yüksek kesme performansı, uzun ömür ve üstün kalite sağlayarak üretkenliklerini artırma ve aşındırıcı maliyetlerini azaltma fırsatı sunuyor. Norton RazorStar®, aşındırıcı teknolojisinde önemli bir ilerlemeyi temsil ediyor ve sektöre değerli katkılarda bulunuyor."

RazorStar için özel olarak geliştirilmiş keskin seramik tanecikler taşlama işlemlerinde verimliliği artırıyor. Bu diskler, geleneksel seramik disklerden daha yüksek performans sağlayarak müşterilere daha az diskle daha fazla verim elde etme ve işlemlerinde zaman - maliyet tasarrufu sunuyor.

Patent bekleyen teknoloji

RazorStar® sonsuz bantlar ve fiber diskler %100 mühendislik ürünü, özel olarak şekillendirilen seramik taneciklerden oluşuyor. Patent bekleyen bu teknoloji, taneciklerin dik olarak konumlandırılmasını sağlayarak kesme hızını maksimize eder, ürün ömrünü uzatır ve iş parçalarındaki termal hasarı en aza indiriyor.

Norton RazorStar® sonsuz bant zımpara ve diskler, Ocak 2024 itibarıyla küresel pazarda sektöre tanıtıldı. Bu çığır açan yenilik, farklı endüstrilerdeki profesyonellere aşındırıcı teknolojisinde önemli bir ilerleme vaat ederek metal taşlama standartlarını yeniden tanımlıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@