banner143

banner170

banner171

banner26

HDI Sigorta Denizli’de acentalarına ‘Birlikte Varız’ dedi

Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya ile başlayan HDI Sigorta, gelenekselleştirmeyi hedeflediği bölge ziyaretlerine şubat ve mart ayında da devam edecek.

Güncel 09.02.2024, 13:15 Melike Kaya Bayram
233
HDI Sigorta Denizli’de acentalarına ‘Birlikte Varız’ dedi

Her yıl acenteleriyle Geleneksel Acenteler Toplantısı, sektör buluşmaları, yurt içi ve yurt dışı seyahatleri olmak üzere birçok organizasyonda bir araya gelen HDI Sigorta, acenteleriyle buluşmalarına şubat ve mart ayında 15 ilde gerçekleştireceği etkinliklerle devam ediyor. İş ortaklarına özel hizmet ve ayrıcalıklarıyla sektörde fark yaratan firma, 2024’ün ilk ziyaretlerine; 6 Şubat merkezli depremlerden en çok etkilenen illerden Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya ile başlamıştı. "Dün, Bugün, Yarın Birlikte Varız” mottosu ile 15 ilde gerçekleştirdiği buluşmalar kapsamında 7 Şubat’ta Anemon Hotel’de Denizli’de faaliyet gösteren 110 acentesiyle bir araya geldi.  HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan’ın öncülüğünde HDI Sigorta üst yönetim ekibinin katılım gösterdiği toplantıda ‘birlikte varız’ mesajı verildi.

Denizli’de yarım gün süren toplantıda özel bir segmentasyon veya başarı kriteri olmaksızın tüm acentelerle bir araya gelindi. HDI Sigorta üst yönetim ekibinin yaptığı sunumlarla 2023 değerlendirmeleri yapılırken, 2024 hedefleri de dile getirildi. Toplantılarda sektör profesyonellerini yerinde gözlemleme fırsatı yakalayan HDI Sigorta ekibi, Denizli’de yol arkadaşlarının ihtiyaç ve beklentilerini gözeterek talep, istek ve geri bildirimleri de dinledi.

Toplantının ardından 2023 yılı sonuçları baz alınarak bölge prim üretim ve bölge karlılık kategorilerinde başarılı acentelere plaket verildi. Bölge Üretim Dereceleri kategorisinde Mustafa Tağcı Sigorta, Şentop Sigorta ve Olgun Sigorta; Bölge Karlılık Derecesinde ise ilk Mustafa Tağcı Sigorta, Bermant Sigorta ve Kenez Sigorta’nın başarıları taçlandırıldı.

Sektör tek çatı altında

Binlerce acentesiyle Türkiye'nin her noktasında hizmet sunan HDI Sigorta, şubat ve mart aylarında HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan, HDI Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Halil Bay, HDI Sigorta Hasar ve Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Necmettin Gündoğdu ve HDI Sigorta Oto Dışı Teknik ve Reasüranstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cihan Çiçek ve Oto Teknik ve HDI Sigorta Aktüeryal Fiyatlandırmadan Sorumlu Ayşe Can Okyay’ın katılımıyla; Denizli’nin ardından İstanbul (Avrupa ve Anadolu yakaları), Samsun, Trabzon, Ankara, Konya, Antalya, Adana, Kayseri, Diyarbakır, Kocaeli, Erzurum ve Tekirdağ olmak üzere 15 ilde acenteleriyle buluşacak.  5 Şubat günü Bursa’da başlayan  ve 3000’i aşkın acenteyle bir araya gelinmesi planlanan buluşmalar, 14 Mart Perşembe günü Erzurum’da gerçekleştirilecek olan toplantıyla tamamlanacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@