banner24

banner72

banner164

banner152

banner31

banner165

Kolay İK ve Talentics’ten zaman ve maaliyet tasarrufu yaptıracak iş birliği

Kolay İK ve yeni çözüm ortağı Talentics, işe alım ve personel yönetim süreçlerini kolaylaştıracak ve tasarruf ettirecek iş birliğine imza attı.

Güncel 02.06.2023, 17:30 Melike Kaya Bayram
24
Kolay İK ve Talentics’ten zaman ve maaliyet tasarrufu yaptıracak iş birliği

Yatırımcıları arasında Galata Business Angels, Monkfish VC, 500 Startups İstanbul, İş Bankası iştiraki Maxis, Eksim Ventures, Gözde Tech Ventures gibi önemli yatırım fonları da bulunan Kolay İK, sunduğu dijital çözümlerle insan kaynakları profesyonellerinin, yöneticilerin ve firma sahiplerinin işlerini kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda geliştirilen iş birliği ile Kolay İK, şirketlerin işe alım ve personel yönetim süreçlerini hızlandırıp hem zaman hem de maaliyet tasarrufu yaptırarak şirketlere katma değer sunmayı hedefliyor.

Bu iş birliğinden faydalanan şirketler; Kolay İK personel yönetimi uygulaması sayesinde özlük işleri, izin, fazla mesai gibi tüm personel yönetim süreçlerini optimize ederken; işe alım ve aday takip süreçlerini baştan sona tasarlayıp ilan oluşturma, aday havuzu yaratma, farklı platform ve süreçlerdeki adayların takibi gibi karmaşık tüm süreçlerini Talentics ile tek bir platform üzerinden yönetebilecek.

Ayrıca, işe alım yönetimi sunan aday takip sistemi Talentics ile şirketler, işe alım sürecindeki operasyonel işleri en aza indirecek, yanlış işe alımın yüklü maliyetlerinden kurtulacak, tüm süreçlerde zaman ve verimlilik kazanacak. Talentics ile oluşturulabilen kariyer sayfası, çalışan sayısı ne olursa olsun marka bilinirliğini artırmak ve işveren markası olarak konumlanmak isteyen şirketler için katma değer sunacak.

Kolay İK Kurucu Ortağı Çağlar Yalı: “Çözüm ortağımız Talentics ile başlattığımız bu iş birliği ile insan kaynakları profesyonellerinin sadece personel yönetiminde değil, işe alım ve aday takibinde de zaman ve dikkat gerektiren manuel işlerini azaltıyoruz. Tüm süreçlerin tek bir platformdan yürütülmesi ve özelleştirilmiş etaplar ile kaybedilen zamanın geri kazanılmasıyla birlikte, İK departmanlarının daha katma değerli işlere odaklanabilmelerini sağlıyoruz. Daha iyi bir aday ve çalışan deneyimi sayesinde, hedeflere ulaşmanın mümkün olan en kolay yolunun dijitalleşmek olduğunu vurgulamaya devam edeceğiz. Kolay İK çalışanlarına da her zaman söylediğim gibi, bizim hedefimiz İK departmanlarının IT departmanı olmak. Bu hedefle, şu an var olan çözüm ortaklarımızın sayısını kaliteli iş birlikleri ile artırmaya devam edeceğiz.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@