banner24

banner72

banner164

banner152

banner31

banner165

Pazarlama Dünyasının Devleri İstanbul’da Buluştu

Dünya Reklamverenler Federasyonu tarafından 2009'dan beri her yıl Nisan ayında gerçekleştirilen Global Marketer Conference 27 Nisan’da İstanbul'da gerçekleşti.

Güncel 01.05.2023, 13:30 Melike Kaya Bayram
13
Pazarlama Dünyasının Devleri İstanbul’da Buluştu

Dünya Reklamverenler Federasyonu tarafından 2009'dan beri her yıl Nisan ayında gerçekleştirilen ve uluslararası arenada en prestijli pazarlama etkinliklerinden biri olan Global Marketer Conference 27 Nisan’da İstanbul'da gerçekleşti. Cumhuriyetimizin 100. yılında, Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşen organizasyona dünyanın en etkili pazarlama liderleri katıldı.

Yüzlerce katılımcının pazarlama alanındaki son gelişmeleri değerlendirdiği ve sektörün özellikle dijital dünyadaki geleceğinin tartışıldığı “Global Marketer Conference ‘23” etkinliğinde Reliz Türkiye ekibi de katılımcı olarak yer aldı.

Reliz Türkiye Direktörü Ozan Tekin de zirveyi büyük bir başarı olarak tanımladı: “Hızla gelişen yapay zeka gibi yeni teknolojilerin dijital pazarlama dünyasına etkilerini dinlemek büyük bir keyif verdi. Bu yeni yöntemlere adapte olmak ve onları verimli bir şekilde kullanarak operasyonumuzun performansını artırmak için büyük bir çaba gösteriyoruz. Dünya çapındaki büyük markaların pazarlama liderleri ile senkronize olmamız açısından GMW ‘23 son derece faydalı oldu. Reliz olarak hem bulunduğumuz pazarlardaki yerel zirvelere hem de uluslararası çaptaki böyle etkinliklere katılmaya devam edeceğiz.”

Reliz’in İş Geliştirme Müdürü Aysu Topkuruluda, Global Marketer Week’e katılmaktan son derece memnun olduklarını şu sözlerle dile getirdi: “Konferansta Reliz’in güçlü teknolojisini büyük global firmalara anlatma fırsatını bulduk. Programatiğin mucidi BrianO’Kolley gibi konuşmacıları dinlemek de ufkumuzu açtı ve bize yeni perspektifler verdi. Etkinlikte bir yandan da çalışmakta olduğumuz müşterilerle bir araya gelip performansımız hakkındaki yorumlarını dinledik, bu da oldukça tatmin ediciydi.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@