banner24

banner72

banner171

banner157

REM People, Globalde Huawei İle Hızlanacak

Türkiye’de ve dünyada yapay zekâ destekli perakende analitiği alanında büyüyen REM People, teknoloji devi Huawei ile olan iş birliğini genişletme kararı aldı.

Güncel 10.10.2023, 16:00 Melike Kaya Bayram
37
REM People, Globalde Huawei İle Hızlanacak

Yapay zekâ tabanlı çoklu kanal perakende uygulama yönetimi çözümleri sunan yeni nesil perakende analitiği şirketi REM People, global teknoloji devi Huawei ile olan iş birliğini büyüteceğini açıkladı. Teknoloji dünyasını bir araya getiren Huawei Connect 2023 etkinliğinde REM People ve Huawei arasında imzalanan "Co-Sell (Birlikte Satış Anlaşması)" doğrultusunda REM People ürünlerinin Huawei’nin globaldeki müşteri tabanına ulaştırılmasının yolu açılmış oldu.

Şanghay’da düzenlenen Huawei Connect 2023 etkinliği, dünya genelinde iş ve teknoloji liderlerini bir araya getirerek en son yenilikleri ve en iyi uygulamaları keşfetmek için küresel bir platform sağladı. REM People CEO’su Bülent Peker ve REM People Müşteri Başarı Direktörü Ali Dedei’nin katıldığı etkinlik, REM People’ın ERP partnerleri ile iş geliştirme görüşmelerine de ev sahipliği yaptı. Ayrıca bölgenin en büyük Cash & Carry zincirlerinden biri olan Metro Market’te düzenlenen saha ziyaretleri ve bilgilendirme seminerleri sayesinde perakende sektörüne yönelik dijitalleşme fırsatları yerinde değerlendirildi.

Huawei ve Turkcell ile ortaklık büyüyor

REM People'ın iş ortakları Huawei ve Turkcell ile gerçekleştirdiği görüşmeler sonucunda, taraflar arasındaki iş birliğini genişletme ve güçlendirme kararı alındı. REM People ve Huawei arasında imzalanan "Co-Sell (Birlikte Satış) Anlaşması" doğrultusunda REM People ürünlerinin Huawei’nin globaldeki müşteri tabanına ulaştırılmasının da yolu açılmış oldu.

Görüntü işlemede Huawei ile çalışacak

REM People, katıldıkları etkinlik sonrasında ‘bilgisayarlı görü ve görüntü işleme (IR)’ alanındaki bulut sunucu altyapısını Huawei Cloud'a taşımaya yönelik hazırlık içerisinde olduklarını duyurdu. Huawei Connect 2023 etkinliği; REM People'ın sektördeki konumunu güçlendirme, teknolojik yenilikleri yakından takip etme ve iş ortaklarıyla daha derin bağlantılar kurma konusundaki kararlılığının da kanıtı oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@