banner174

banner72

banner171

banner157

Rusya Evlerine Kelebek İmzası

“Yeniliğe kanat açtık” mottosuyla mağaza açılışlarına devam eden marka, global tasarım vizyonuyla hazırlanan ürünlerini şimdi de Rusya’ya taşıyor.

Güncel 31.07.2023, 08:45 Melike Kaya Bayram
20
Rusya Evlerine Kelebek İmzası

Yurt içi ve yurt dışında bulunan 200’ün üzerinde mağazasıyla 88 yıldır her evde kanatlanan  Kelebek, yurt dışı açılımlarına da hız kesmeden devam ediyor. Birleşik Krallık, Avusturya, Irak ve Mogalistan başta olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde mağazası bulunan Kelebek, bu kez rotasını Rusya’ya çeviriyor. İlklerin temsilcisi Kelebek Mobilya, sektördeki öncü konumuyla Rusya'daki ilk konsept mağazasını açmanın gururunu yaşıyor. Moskova'nın Mega Telpy Stan AVM’sinde açılan 1.300 metrekarelik yeni konsept mağaza, yaşam alanlarına kaliteli ve şık mobilya seçenekleri sunarak ev dekorasyonu alanında eşsiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Mağaza açılışını Türkiye Cumhuriyeti Rusya Büyükelçisi Mehmet Samsar, Doğanlar Mobilya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Doğan, Kelebek Mobilya Genel Müdürü Tolga Kaya ve Kelebek Rusya Ticasi Direktörü Denis Razumov beraber katılımcıların eşliğinde gerçekleştirdi.

Kelebek Mobilya büyümüye devam ediyor

İş birliğine ilişkin açıklamalarda bulunurken Türk-Rus ilişkilerine de değinen Türkiye Cumhuriyeti Rusya Büyükelçisi Mehmet Samsar; "İki devlet arasındaki ilişkilerin iyi yönde geliştiğini görmek beni çok mutlu ediyor. Bu mağazanın başarılı olacağına ve müşterilen memnun kalacağına inancım tam.”

Yurt dışı açılımlarının hız kesmeden devam edeceğini söyleyen Kelebek Mobilya Genel Müdürü Tolga Kaya, düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “Kelebek Mobilya olarak sektördeki öncü konumumuzla Rusya'da ilk konsept mağazamızı başarıyla açmanının gururunu yaşıyoruz. Rusya’daki iş ortaklarımız ART LİFE ile satış kanallarımızı artırarak Kelebek Mobilya’nın etkili marka konumunu yükseltmeyi hedefliyoruz. Yenilikçi pazarlama stratejilerimizle bu pazarda Türk mobilya markası olarak ülkemizin ihracat rakamlarına katkı sağlamak istiyoruz. Kelebek Mobilya'nın ürün ve hizmet kalitesini vurgulayarak Rusya pazarındaki müşteri tabanımızı genişletmeyi planlıyoruz. Kelebek Mobilya olarak, yeni mağazamızda da aynı kararlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Global tasarım vizyonumuzla Uluslararası İstanbul Mobilya Fuar’ına damga vururken 25’e yakın ülkede bulunan mağazalarımızla tasarımlarımızı müşterilerimizle buluşturuyoruz.”

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmanın kendileri için çok önemli olduğunu belirten Kaya; “Müşterilerimizi odağımıza alarak uzun yıllardır mobilya sektöründe kalitemizi ve güvenilirliğimizi kanıtladık. Amacımız, unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşatmak. Kelebek Mobilya ailesi olarak, Rusya'daki yeni konsept mağazamızla birlikte bu ülkedeki müşterilerimizle daha yakın bir ilişki kurmayı ve onların hayatlarına değer katmayı hedefliyoruz. Kullanıcılarımıza son moda tasarımların yanı sıra klasik ve zamansız seçenekler de sunarak farklı zevklere hitap edeceğiz” dedi.

Kelebek Mobilya’nın Rusya açılımının önemli detaylarını aktaran Kelebek Rusya Ticari Direktörü Denis Razumov, şunları söyledi: “Rusya, Kelebek Mobilya için öncelikli pazarlardan biri. Kelebek, kuruluşundan bu yana Türkiye'de kendi pazar segmentinde lider olmuş ve olmaya devam ediyor. Sürekli yenilikçi teknolojik çözümler geliştirirerek sektöre sunuyor. İstikrarlı lojistik çözümlerinin yanı sıra yüksek kaliteli ve ergonomik ürünlerle varlığımızı ölçeklendirmeyi planlıyoruz. Beş yıl içinde, nüfusu 500.000 ve üzeri olan Rusya şehirlerinde 100'den fazla yeni satış noktası açmayı hedefliyoruz. Rusya'daki yolculuğumuza, markanın tüm ürün yelpazesini sunduğumuz MEGA Teply Stan'daki ilk konsept mağazamızın açılışıyla başlıyoruz.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@