banner174

banner72

banner171

banner157

Yapay Zeka İle İş Hayatını Dijitalleştiriyor

Masraff, hızlı ve etkili yapay zeka çözümleriyle 300’den fazla kurumda 50 binden fazla çalışanın iş hayatını kolaylaştırıyor.

Teknoloji 15.11.2023, 17:15 15.11.2023, 17:20 Melike Kaya Bayram
32
Yapay Zeka İle İş Hayatını Dijitalleştiriyor

Şirketlerin  giderlerini kontrol altında tutmalarını sağlayan Masraff, yapay zeka algoritmaları ile personel harcamalarına ilişkin fatura ve fişlerin şirket kurallarına uygun şekilde otomatik olarak girilmesi, şirkete özel kurgulanabilen onay akışlarıyla mobilden onay, ERP sistemlerine tek tuşla aktarım, anlık yönetim raporlarıyla gider analizi gibi birçok özelliğiyle masraf süreçlerini otomatize ederek, zaman ve gider tasarrufu sağlıyor. Yapay zeka algoritmaları sayesinde pratik bir veri girişine sahip olan Masraff, sunduğu çözümlerle; Getir, Yemeksepeti, Hepsiburada, Commencis, Sanko Holding başta olmak üzere farklı sektörlerde faaliyet gösteren global markaların da içinde yer aldığı 300’den fazla şirketteki 50 binden fazla çalışanına katma değerli işleri için zaman yaratıyor.

“Hem zaman hem de gider tasarrufu sağlıyoruz”

Yapay zeka destekli uygulamaları sayesinde şirketlerin gider kontrolü ve tasarrufu sağladıklarını belirten Masraff Kurucu Ortak ve CEO’su Begül Eray Sezgin, “Şirketlerin gelir-gider dengesini kurması için gerek fiş takibi, gerek personel harcamaları büyük bir külfet oluşturuyor. Masraff olarak, bu külfeti çekmek istemeyen 300’den fazla şirketin ve 50 binden fazla çalışanının gelişmiş algoritmalar ve otomatikleştirilmiş süreçler ile masraflarının anlık takibini ve analizini sağlıyoruz.Bu kullanıcı, kategori ve proje bazlıanlık yönetim raporları sayesinde işletmelere gerçek zamanlı veriler sunarak harcama eğilimlerini izlemelerine ve mali durumlarına dairiçgörü elde ederek, gider kontrolü yapabilmelerine yardımcı oluyoruz. Ayrıca geliştirdiğimiz şirket kurallarına uyum ve denetim özelliğimiz ile manuel girişten kaynaklanan hataların ve suistimallerin önüne geçerek, tüm masraf süreçlerini otomatize ediyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@